Opinie o Nas Grzejniki dekoracyjne premium

Grzejniki dekoracyjne premium

   2019/10/17    0 Komentarze
Grzejniki dekoracyjne premium

Sztuka użytkowa objawia się nam w różnych ciekawych formach oraz wzorach. W naszych domach coraz częściej pojawią się nietypowe lampy, meble, parapety czy okna. Również grzejniki wydają się idealne ku temu, aby pokazywać światu swoją formę ekspresji, a jednocześnie zapewniać użytkownikom odpowiednią dawkę ciepła, czyli to do czego zostały pierwotnie wymyślone. Przedstawiamy wybrane modele kaloryferów dekoracyjnych z kategorii „Premium”. 

Heatwave – artystyczny grzejnik

Jednym z najbardziej nietypowych modeli jest Heatwave, produkowany przez wyjątkową belgijską markę Jaga. Swoją wyjątkową formą, natychmiast przyciągnie uwagę odwiedzających Cię gości. Zmysłowość kaloryfera przejawia się w jego formie. Model wykonywany jest ze specjalnego betonu, pierwotnie surowego, ale uformowanego w ciepłe piękno. Firma Jaga dba o detale, co można odczuć już na etapie otwierania dużej, drewnianej skrzyni, w której wszystko poukładane jest po prostu idealnie. W zestawie z grzejnikiem dekoracyjnym otrzymujemy oczywiście również elegancki zestaw zaworów. Heatwave to idealny model do salonu czy biura, a jego piękno doceniane jest przez klientów na całym świecie.

Grzejnik dekoracyjny Heatwave - Jaga

Rio – daj się porwać!

Grzejnik Rio to produkt renomowanej, włoskiej firmy Cordivari. Został wykonany w całości ze stali nierdzewnej, co zapewnia mu dużą odporność na rdzę oraz korozję. Sam producent zdaje sobie sprawę z długowieczności swojego wyrobu, udzielając na niego aż piętnastoletniej gwarancji. Kaloryfer przykuwa uwagę już od pierwszego wejrzenia, dzięki swej ekspresyjnej formie. Na czym polega wyjątkowość grzejnika? Na długich, falowanych w centralnej części profilach grzewczych. Takiego rozwiązania na próżno można szukać gdzie indziej.

Grzejnik ozdobny ze stali nierdzewnej Rio

Bryce Plus – kunszt i perfekcja

Firma Vasco niejednokrotnie zaskakiwała swoimi pomysłami na grzejniki dekoracyjne i nie inaczej jest w przypadku modelu Bryce Plus. Obsypany nagrodami, z miejsca stał się jednym z najbardziej popularnych kaloryferów belgijskiej marki. Płyta frontowa z nieregularnymi żłobieniami sprawia, iż grzejnik mieni się nieco inaczej pod różnymi kątami padania światła. Bryce Plus wykonany jest nie jak większość obecnie modeli ze stali, a z aluminium. Piękno kaloryfera można wykorzystać w wielu pomieszczeniach – w biurze, sypialni, kuchni czy salonie.

Grzejnik dekoracyjny Bryce Plus - Vasco

Zachęcamy do eksplorowania naszego sklepu, aby móc odnaleźć interesujący nas grzejnik. Kto wie, co najbardziej przyciągnie Twoją uwagę? wydają się idealne ku temu, aby pokazywać światu swoją formę ekspresji, a jednocześnie zapewniać użytkownikom odpowiednią dawkę ciepła, czyli to do czego zostały pierwotnie wymyślone. Przedstawiamy wybrane modele kaloryferów dekoracyjnych z kategorii „Premium”.

Skomentuj

* Imię
* E-mail: (nie będzie wyświetlany)
* Komentarz