Opinie o Nas Nowe grzejniki łazienkowe w ofercie Radeco

Nowe grzejniki łazienkowe w ofercie Radeco

   2019/10/25    0 Komentarze
Nowe grzejniki łazienkowe w ofercie Radeco

Firma Radeco sukcesywnie i konsekwentnie wprowadza na rynek nowe grzejniki, niejednokrotnie zaskakujące pod względem wzornictwa. Stałe rozszerzanie oferty świadczy o dobrej drodze rozwoju marki. Tym razem, bydgoski producent rozszerzył segment ozdobnych kaloryferów łazienkowych. 

Vibo – nieoczywista drabinka łazienkowa

Grzejnik Vibo został stworzony głównie z myślą o nowoczesnych pomieszczeniach, w których będzie mógł eksponować swoją pozytywną formę. Profile grzewcze ułożone są równolegle i pod kątem, co stwarza wrażenie artystycznego nieładu. Dużą zaletą jest fakt, iż wszystkie kolory z firmy Radeco dostępne są bez żadnej dopłaty. Pozwala to na precyzyjne dopasowanie kaloryfera do aranżacji łazienki. 

Grzejnik dekoracyjny łazienkowy Vivo

Lento – obróćmy kwadrat i zobaczmy co z tego wyjdzie

Nowoczesna drabinka łazienkowa ma nieskończenie wiele form, co udowodniła firma Radeco wprowadzając na rynek grzejnik Lento. Zbudowany jest z profili grzewczych o profilach kwadratu, które obrócone zostało o 45°. Warto zaznaczyć, że mimo to kaloryfer zachowuje wszystkie standardowe zalety drabinki łazienkowej, tzn. może służyć jako suszarka do przemoczonych ręczników. 

Model Lento - Radeco

Presto – kreatywność nie zna granic

Grzejnik Presto jest bardzo zbliżony wizualnie do omawianego wcześniej modelu Lento. Różnica jednak widoczna jest gołym okiem, bowiem poszczególne elementy nie są symetryczne. Znalezienie podobnego modelu w ofercie konkurencji jest ciężkie, bowiem Presto jest jedyny w swoim rodzaju. Do tego występuje we wszystkich kolorach producenta. 

Presto - drabinka łazienkowa

Firma Radeco pewnie nie raz zaskoczy nas swoimi nowymi grzejnikami. Zachęcamy do przejrzenia  naszej oferty i znalezienia modelu dla siebie. 

Skomentuj

* Imię
* E-mail: (nie będzie wyświetlany)
* Komentarz