Opinie o Nas Nowe modele grzejników od firmy Luxrad

Nowe modele grzejników od firmy Luxrad

   2019/11/28    0 Komentarze
Nowe modele grzejników od firmy Luxrad

Projektanci firmy Luxrad co jakiś czas wprowadzają na rynek nowe modele grzejników. Podążając za nowymi trendami, ale także dbając o funkcjonalność udowadniają, że nie przypadkowo są mocnym graczem na rynku grzejników w Polsce. Przedstawiamy dziś dwa nowe modele. 

PORTAL

Każdy grzejnik oprócz wyglądu musi przede wszystkim spełniać role grzewczą, ma po prostu ogrzać dane pomieszczenie. Ale jeśli oprócz ciepła daje nam jeszcze coś więcej? Na przykład funkcję lustra? Tak jest w przypadku modelu Portal. Jego nowoczesna, wręcz futurystyczna bryła przypomina bardziej wejście do wrót czasu, niż produkt grzewczy. Na dodatek posiada podświetlenie LED, które poprzez dostarczony pilot może zmienić barwę. Obudowa grzejnika dostępna jest w kolorach RAL.

Portal - Luxrad

V-LINE

Ponadczasowość w projektowaniu grzejników jest zawsze dobrym motywem, a jeśli grzejnik jest uniwersalny i może się dopasować do każdego wnętrza to wtedy na pewno staję się dobrym produktem sprzedażowym. Takim właśnie modelem jest V-Line. Jest dość smukły i prosty w swojej budowie. To powoduje, iż stanowi dobrą podstawę do wpisania go w projekt pomieszczenia bez ryzyka ukierunkowania się w jakiś konkretny styl.

V-Line od Luxrad

Więcej szczegółów dotyczących nowych modeli można zobaczyć tutaj: PortalV-Line

Skomentuj

* Imię
* E-mail: (nie będzie wyświetlany)
* Komentarz