Opinie o Nas Technoline – lakier bezbarwny. Charakterystyka wyglądu grzejnika

Technoline – lakier bezbarwny. Charakterystyka wyglądu grzejnika

   2020/01/31    0 Komentarze
Technoline – lakier bezbarwny. Charakterystyka wyglądu grzejnika

Grzejniki kolumnowe stosowane głównie do pomieszczeń typu salon lub biuro mogą być wykończone w dowolnie wybranym kolorze. Kolor biały, który „górował” kiedyś w każdym pomieszczeniu stał się mniej popularny. Dziś przeważają barwy ciemne takie jak grafit, czarny, ale także biały, czy kremowy. Coraz bardziej popularne stają się jednak wykończenia określane jako Loft, Technoline, które nadają produktom niepowtarzalny, modernistyczny i loftowy charakter. 

Wykończenie to odzwierciedla wszystkie etapy produkcji grzejnika stalowego, począwszy od spawania, po szlifowanie i łączenie. Pod przezroczystym lakierem widoczne są wszelkie przebarwienia będące efektem spawania oraz plamki i ślady technologiczne pozostające po procesie obróbki i szlifowania. Rodzaj i ilość tych nieregularnych elementów jest zawsze inna na każdym grzejniku i zależy od zastosowanego procesu produkcyjnego. Każdy grzejnik jest dzięki temu niepowtarzalny i unikatowy.

Oto kilka zdjęć pokazujących szczegóły wykonania grzejników

Wszystkie przedstawione zdjęcia są efektem procesu technologicznego i nie stanowią podstawy do reklamacji. Polecamy zapoznać się z ofertą na grzejniki z lakierem bezbarwnym. W naszej ofercie znajdują się grzejniki:

Tesi

Charleston

Tubus

Grzejniki modułowe z wykonaniem Loft, Technoline można kupić tutaj: Grzejniki modułowe

Skomentuj

* Imię
* E-mail: (nie będzie wyświetlany)
* Komentarz