Opinie o Nas Włoska doskonałość – grzejniki Cordivari w ofercie sklepu
Włoska doskonałość – grzejniki Cordivari w ofercie sklepu
   2020/11/18
Włoska doskonałość – grzejniki Cordivari w ofercie sklepu

Grzejniki włoskiej marki Cordivari to połączenie elegancji, pomysłowości i użyteczności w jednym. Wiele modeli producenta konkuruje o miano prawdziwej sztuki użytkowej. Przedstawiamy Państwu trzy wybrane kaloryfery, które elektryzują konsumentów.

Nowoczesna łazienka to nowoczesny grzejnik E.Sign od firmy Cordivari

Grzejnik E.Sign to nowoczesne spojrzenie na drabinkę grzewczą. Futurystyczna forma, niezwykle dekoracyjna, a jednocześnie bardzo praktyczna. Projektanci nazywają ten projekt „ewolucją klasycznego kaloryfera łazienkowego w perfekcyjne rozwiązanie dla pomieszczeń wykonanych w duchu glamour”. E.Sing można zakupić w różnych kolorach, przez co można dopasować jego ostateczny wygląd do swoich potrzeb.

Grzejnik E.Sign - Cordivari

E.Sign - detale

Uniwersalność jako klucz do rynkowego sukcesu – grzejnik Jungle

Jungle to propozycja grzejnika, który z powodzeniem można stosować w różnych pomieszczeniach. Jego obły kształt i charakterystyczne wycięcie to połączenie, na które nikt wcześniej nie wpadł, a który wielu pokochało. Otwór pozwala na wieszanie przemoczonych tekstyliów, więc grzejnik można zamontować w łazience. Z drugiej strony, proszę sobie wyobrazić, jak cudownie będzie prezentował się w biurze, nad biurkiem lub w innym, widocznym miejscu. Podobnie jak inne modele Cordivari, tak i Jungle występuje w wielu różnych kolorach. Występuje w wersji Jungle Horizontal jak i Jungle Vertical.

Jungle Horizontal - Cordivari

Jungle Vertical - Cordivari

Grzejnik rodem z Hollywood – drabinka łazienkowa Movie

Movie to grzejnik zaprojektowany nie tylko dla kinomaniaków. Inspirację do tej formy stanowiły stare taśmy filmowe, ale również kino jako takie, które było początkiem komunikacji wizualnej między twórcą a widzem. Kaloryfer charakteryzuje się dodatkowo bardzo cienkim wykonaniem, jest jeden z „najchudszych” modeli na rynku. Grzejnik Movie to propozycja dla nowoczesnych łazienek, w których jest miejsce na odważne rozwiązania.

Grzejnik łazienkowy Movie

Drabinka łazienkowa Movie - Cordivari

Komentarze

Log in or register to post comments