Opinie o Nas Zmiany w palecie kolorów Terma
Zmiany w palecie kolorów Terma
   2021/12/03
Zmiany w palecie kolorów Terma

Wszystko się zmienia nie tylko kształty grzejników, ale również ich kolorystyka, a już na pewno dzieje się to w tak rozwojowej firmie, jak Terma, która zaskakuje ciągle nowościami oraz jest zdecydowanie mistrzem nowych rozwiązań. Dlatego też postanowiono odmienić oraz odświeżyć paletę kolorów, która zdecydowanie była znana przez swoją ogromną bazę barw. Jak się okazuje i tutaj znalazło się miejsce na innowacje.

Przede wszystkim pozbyto się kolorów, które sprawiały najwięcej problemów oraz wzbudzały pewne kontrowersje i to na ich miejsce pojawiły się kolejne aż 54 nowe kolory! Ale to nie wszystko, ponieważ postanowiono zadbać o paletę RAL, która często jest omijana przez twórców. W palecie RAL oprócz klasycznej wersji Gloss, która była dotychczas pojawiły się modne wersje Mat oraz Soft, które dotychczas były dostępne jedynie tylko w pojedynczych kolorach.

Jednak największą niespodzianką jest pojawienie się zupełnie nowej palety Premium, która wydaje się bardzo skromna, ponieważ składa się z 12 barw, jednak jest to zupełnie nowa technologia, której nie ma nigdzie indziej, otóż zazwyczaj kolory wykonywane są metodą proszkową, jednak ta dwunastka stworzona jest z farb ciekłych. Jest to ogromny krok, który zostawia konkurencje daleko w tyle, jeśli chodzi o kolorystykę grzejników oraz zmienia całkiem stylistykę, ożywiając je. Chwilowo kolory dostępne są dla wybranych modeli i potrzeba czasu nim będzie można ją zastosować na wszystkich grzejnikach Terma. Do tych modeli należą: Aero, Alex, Angus, Bone, Cane, Cyklon, Dexter, Easy, Fiona, Hex, Intra, Lena, Lima, Mantis, Marlin, Michelle, Mike, Perła, PLC, POC2, Retro, Retro S, Simple, Spiro, Tune VWS, Zigzag.

Komentarze

Log in or register to post comments