Opinie o Nas Marka Luxrad

Lista produktów marki Luxrad

Historia 

Firma Luxrad została założona w 1996 roku, a więc na rynku znajduje się od wielu lat. Pierwszy zakład produkcyjny powstał w Komorowie. Przez kolejne lata marka pracowała nad nowymi modelami, wprowadzając do swojej oferty grzejniki wyprzedzające swoją epokę. Producent kieruje się słowami „Tworzyć najwyższej jakości produkty w zgodzie z nowoczesnym designem, ergonomią i bezpieczeństwem.'' 

Obecnie firma zatrudnia ponad 250 wykwalifikowanych pracowników, a 100% produkcji nadal odbywa się w Polsce, w oparciu o najwyższej jakości komponenty i materiały. Luxrad jest popularny nie tylko nad Wisłą, ale również w innych europejskich krajach, gdzie zdobywa uznanie wśród tamtejszych klientów. 

Wzornictwo

Grzejniki dekoracyjne i łazienkowe firmy Luxrad charakteryzują się niezwykłym designem, dbałością o szczegóły, kolorystyką oraz wysoką jakością wykonania. Każdy model został dokładnie przemyślany i zaprojektowany. Projektanci łączą piękno z funkcjonalnością, aby kaloryfer nie tylko spełniał swoją podstawową funkcję grzania, ale również odpowiednio się prezentował, zachwycając swoją aparycją. 

Firma w swojej ofercie ma bogaty wybór modeli dekoracyjnych i pokojowych, a także łazienkowych, spośród których wybrane grzejniki mają już status kultowy. 

Gwarancja niezawodności

Grzejniki objęte są 6-letnią gwarancją producenta, przez co użytkownik może spać spokojnie. Żniwo w postaci doświadczenia pozwala na odpowiednio opracowaną technologię produkcji, co z kolei wpływa na wysoką jakość produkowanych kaloryferów. Część grzejników tworzona jest w oparciu o niesamowitą technologię Wulkan, która ma znaczący wpływ na moc grzewczą. 

Idealna harmonia między pięknem, technologią a jakością wpływa na duży sukces firmy Luxrad na polskim rynku. 

Jest 687 produktów.

Pokazano 1-12 z 687 pozycji