Opinie o Nas Marka Luxrad

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
1 6778
Wysokość
295 2000
Szerokość
236 1500
Moc
188 3845
Głębokość
66 272
Rozstaw podłączeń dolny
50 702
Rozstaw podłączeń boczny
500 1950
Filter

Najnowsze wpisy

Lista produktów marki Luxrad

Historia 

Firma Luxrad została założona w 1996 roku, a więc na rynku znajduje się od wielu lat. Pierwszy zakład produkcyjny powstał w Komorowie. Przez kolejne lata marka pracowała nad nowymi modelami, wprowadzając do swojej oferty grzejniki wyprzedzające swoją epokę. Producent kieruje się słowami „Tworzyć najwyższej jakości produkty w zgodzie z nowoczesnym designem, ergonomią i bezpieczeństwem.'' 

Obecnie firma zatrudnia ponad 250 wykwalifikowanych pracowników, a 100% produkcji nadal odbywa się w Polsce, w oparciu o najwyższej jakości komponenty i materiały. Luxrad jest popularny nie tylko nad Wisłą, ale również w innych europejskich krajach, gdzie zdobywa uznanie wśród tamtejszych klientów. 

Wzornictwo

Grzejniki dekoracyjne i łazienkowe firmy Luxrad charakteryzują się niezwykłym designem, dbałością o szczegóły, kolorystyką oraz wysoką jakością wykonania. Każdy model został dokładnie przemyślany i zaprojektowany. Projektanci łączą piękno z funkcjonalnością, aby kaloryfer nie tylko spełniał swoją podstawową funkcję grzania, ale również odpowiednio się prezentował, zachwycając swoją aparycją. 

Firma w swojej ofercie ma bogaty wybór modeli dekoracyjnych i pokojowych, a także łazienkowych, spośród których wybrane grzejniki mają już status kultowy. 

Gwarancja niezawodności

Grzejniki objęte są 6-letnią gwarancją producenta, przez co użytkownik może spać spokojnie. Żniwo w postaci doświadczenia pozwala na odpowiednio opracowaną technologię produkcji, co z kolei wpływa na wysoką jakość produkowanych kaloryferów. Część grzejników tworzona jest w oparciu o niesamowitą technologię Wulkan, która ma znaczący wpływ na moc grzewczą. 

Idealna harmonia między pięknem, technologią a jakością wpływa na duży sukces firmy Luxrad na polskim rynku.