Opinie o Nas O nas
nikomu nie może zabraknąć ciepła - grzejnikon

Nikomu nie może zabraknąć ciepła
Domena przyświecająca nam od początku działalności. 

Ciepło, która otacza nas każdego dnia odczuwamy na różne sposoby. Z jednej strony mamy to najważniejsze, tworzone przez bliskie nam osoby. Z drugiej, mamy mechaniczne, na którym skupiamy się my. Chcemy, aby każdy mógł cieszyć się odpowiednią temperaturą w swoim domu, aby cieszyć się wspólnym spędzaniem czasu z rodziną i przyjaciółmi w komfortowych warunkach. Wierzymy, że odpowiednie przedmioty wokół nas pomagają stworzyć niezapomnianą atmosferę, jednocześnie czyniąc nasze życie łatwiejszym.

NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLIENTA KLUCZEM DO SUKCESU SKLEPU

Nowoczesne podejście do klienta kluczem do sukcesu sklepu.

Każdy klient naszego sklepu jest dla nas jedyny i niezmiernie ważny. Dlatego próbujemy pomóc mu na różnych płaszczyznach, od wyboru odpowiedniego produktu, przez kolorystykę, zagadnienia techniczne aż do innowacyjnego sklepu internetowego, który podpowiada, co powinniśmy kupić, aby zamówienie było w pełni kompletne. Wychodzimy naprzeciw propozycjom klientów, negocjujemy ceny oraz dajemy atrakcyjne warunki płatności, niespotykane w innych sklepach. Rozumiemy stres związany z remontem czy budowaniem domu, dlatego staramy się łagodzić go jak tylko to możliwe. 

Różnorodny zespół pełen świeżych pomysłów, w którym każdy jest i czuje się ważny. 

Wszyscy członkowie naszego zespołu próbują dodać coś od siebie do naszego sklepu, a każdy pomysł jest dla nas ważny i dyskutujemy o nim wewnątrz grupy. Nigdy nie odrzucamy sugestii tego, co możemy poprawić, aby czuć się w naszym sklepie jeszcze bardziej komfortowo. Staramy się, aby zakupy u nas nie sprawiały żadnych problemów, a także strona pomagała w doborze odpowiedniego asortymentu. Grupa zbudowana jest wokół wspaniałych ludzi pełnych pasji do swojej pracy, a jednocześnie chętnych nieść pomoc naszym klientom w różnych aspektach. Każdy z nas stawia się w roli klienta, aby jeszcze bardziej podnieść poziom obsługi oraz funkcjonalności sklepu.

Uczciwe podejście do sprzedaży fundamentem współpracy z klientami.

Współpracujemy tylko i wyłącznie na przejrzystych i prostych zasadach, opartych o wzajemnie zaufanie, szacunek oraz kompromis. Zdajemy sobie sprawę, że zakupy w internecie różnią się do sprzedaży klasycznej, dlatego otwarcie informujemy o czasie i warunkach, na których można dokonać zwrotu towaru. Naszym klientom przekazujemy tylko sprawdzone, pewne i potwierdzone informacje odnośnie asortymentu. Nie ukrywamy niczego, co ma wpływ na decyzję klienta odnośnie kupna. 

Indywidualne podejście do każdego, bo każdy z nas jest unikatowy.

Wierzymy w to, że każdy z nas jest inny i na różne sposoby wyraża swój indywidualizm. Dlatego proponujemy naszym klientom różne rozwiązania, aby móc dopasować naszą ofertę do gustu, preferencji wizualnych, zasobności portfela czy poczucia estetyki. Oferta budowana jest tak, aby każdy klient mógł bez problemu odnaleźć to, czego dokładnie potrzebuje. Naszą intencją jest, aby nasz gość poczuł się wyjątkowy i doceniony, a przez to czuł radość po złożeniu zamówienia w naszym sklepie.

Stale poszerzamy asortyment, abyś mógł znaleźć u nas wszystko, czego szukasz.

Najlepiej i najszybciej kupuje się wszystko w jednym miejscu. Wiemy to, ponieważ sami to lubimy. Dlatego stale rozszerzamy ofertę o kolejne produkty z różnych dziedzin, nie tylko grzejników dekoracyjnych i łazienkowych. Mimo, iż wywodzimy się stricte z tej branży, nasz sklep oferuje wiele więcej, o czym przekonasz się spokojnie się po nim rozglądając. Znajdziesz u nas także baterie łazienkowe, słuchawki prysznicowe, systemu rekuperacji i wiele wiele więcej. Zapraszamy do naszego sklepu i życzymy udanych zakupów.

Zespół iTesar, sklep Grzejnikon.pl