Opinie o Nas Grzejnik Dedalo – Irsap

Filtruj według

Cena
Producenci
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Moc
Rozstaw podłączeń dolny
Materiał
Filtruj

Dedalo

Grzejnik Dedalo – Irsap

Minimalizm, industrializm, chłodna elegancja – jeśli są to cechy wystroju, które cenicie sobie ponad wszystkie inne, z pewnością zachwyci Was grzejnik Dedalo. Stworzony przez najlepszych projektantów włoskiej marki Irsap z myślą o tych klientach, których nie zaspokajają półśrodki – ani parametryczne, ani estetyczne.

Bryła i geometria

Dedalo to grzejnik płytowy i dekoracyjny, którego rola znacznie wykracza poza tradycyjne ogrzewanie pomieszczenia. Dzięki swemu niezwykłemu designowi stanowi też swoistą ozdobę i perłę wnętrza. To grzejnik, którego nie będziesz chciał ukryć – zapragniesz go wyeksponować. 

W płaskim, gładkim froncie modelu wycięto geometryczne formy, które automatycznie sprawiają, że zupełnie nie jest on przytłaczający. Wręcz przeciwnie – dostępny w wersji z oświetleniem tylnym zachwyca swą lekkością wizualną.

Parametry techniczne

Dedalo to klasyczna płyta grzewcza w niecodziennej formie. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 4 bary, zaś dopuszczalna temperatura pracy - 95° Celsjusza. Zasilany wodnie, posiada przyłącze 50 mm, jednak w zupełnie innowacyjnej formie. To ukryty system hydrauliczny, który zasłania nieestetyczne zawory. Specjalne podłączenie przystosowane jest do instalacji opcjonalnej głowicy termostatycznej.

Zawartość zestawu:

  • innowacyjny system ukrytego podłączenia hydraulicznego, zainstalowany w grzejniku, wyposażony w łączniki miedziane,
  • system do montażu ściennego,
  • uchwyt do akcesoriów,
  • odpowietrznik.

Rozmiary

Nie musicie martwić się, że z racji swoich gabarytów, Dedalo będzie nieodpowiedni do niezbyt dużego metrażu; produkowany jest bowiem w dwóch rozmiarach o głębokości 90 mm: S (900 x 498 mm) oraz L (1600 x 660 mm), o mocy -  przy ∆t=50°C – 248 W i 665 W.

Kolory

Grzejnik dekoracyjny Dedalo dostępny jest w kolorach z serii Special, wykończeniach Surfaces K2, K3, K4, X6, oraz innych kolorach RAL.

Pokaż więcej