Opinie o Nas Marka Irsap

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
0 12614
Wysokość
325 2163
Szerokość
300 1520
Moc
89 2042
Głębokość
19 446
Rozstaw podłączeń dolny
50 1470
Filter

Najnowsze wpisy

Lista produktów marki Irsap

Wzornictwo

Forma, design, dopracowane do perfekcji detale – to zdecydowanie cechy, którymi opisać można produkty, oferowane przez Irsap. Włoska marka oferuje jedne z najciekawszych grzejników dostępnych na rynku, modele, będące w stanie dopasować się do każdego rodzaju wnętrza. Irsap posiada w swojej ofercie produkty idealne do wnętrz industrialnych, doskonale minimalistyczne i oszczędne w formie, takie, które sprawdzą się w wystrojach klasycznych, ale i warianty, które, zamontowane we wnętrzu, staną się jego swoistą ozdobą – elementem sztuki użytkowej.

Technologia

Marka, rozwijając się nieprzerwanie od 1963 roku, jest także liderem pod względem innowacyjności technologii. Grzejniki przez nią tworzone wykonane są z najwyższej jakości stali, a stosowane rozwiązania sprostują największym wymaganiom; system ukrytych przyłączy hydraulicznych, dodatkowy nawiew powietrza, zwiększający moc, czy szereg grzałek elektrycznych, umożliwiających pracę przez cały rok, niezależnie od sezonu grzewczego, to tylko niektóre z pomysłów Irsap, stojących za niezawodnością produktów.

Co więcej, produkcja marki opiera się na zasadach troski o środowisko oraz nieprzerwanego wyprzedzania koncepcji konkurencji – dlatego decydując się na jeden z jej modeli, możecie mieć pewność, że jest to najlepszy wybór. Dowodem na to bez wątpienia może być popularność na całym świecie, także poza Europą; Irsap posiada swoje oddziały w bardzo wielu krajach, między innymi we Francji, Rumunii, Hiszpanii, a nawet Chinach.

Irsap posiada w swojej ofercie grzejniki pokojowe, łazienkowe, dekoracyjne, płytowe, elektryczne, klasyczne modele rurowe Tesi, oraz szeroką gamę wszelkich, potrzebnych akcesoriów – grzałek, zaworów, rozet, wieszaków.

To doskonałe połączenie doświadczenia i tradycji, zbieranych przez lata, oraz nowoczesności, będącej zawsze o krok przed innymi.