Opinie o Nas Marka Irsap

Lista produktów marki Irsap

Wzornictwo

Forma, design, dopracowane do perfekcji detale – to zdecydowanie cechy, którymi opisać można produkty, oferowane przez Irsap. Włoska marka oferuje jedne z najciekawszych grzejników dostępnych na rynku, modele, będące w stanie dopasować się do każdego rodzaju wnętrza. Irsap posiada w swojej ofercie produkty idealne do wnętrz industrialnych, doskonale minimalistyczne i oszczędne w formie, takie, które sprawdzą się w wystrojach klasycznych, ale i warianty, które, zamontowane we wnętrzu, staną się jego swoistą ozdobą – elementem sztuki użytkowej.

Technologia

Marka, rozwijając się nieprzerwanie od 1963 roku, jest także liderem pod względem innowacyjności technologii. Grzejniki przez nią tworzone wykonane są z najwyższej jakości stali, a stosowane rozwiązania sprostują największym wymaganiom; system ukrytych przyłączy hydraulicznych, dodatkowy nawiew powietrza, zwiększający moc, czy szereg grzałek elektrycznych, umożliwiających pracę przez cały rok, niezależnie od sezonu grzewczego, to tylko niektóre z pomysłów Irsap, stojących za niezawodnością produktów.

Co więcej, produkcja marki opiera się na zasadach troski o środowisko oraz nieprzerwanego wyprzedzania koncepcji konkurencji – dlatego decydując się na jeden z jej modeli, możecie mieć pewność, że jest to najlepszy wybór. Dowodem na to bez wątpienia może być popularność na całym świecie, także poza Europą; Irsap posiada swoje oddziały w bardzo wielu krajach, między innymi we Francji, Rumunii, Hiszpanii, a nawet Chinach.

Irsap posiada w swojej ofercie grzejniki pokojowe, łazienkowe, dekoracyjne, płytowe, elektryczne, klasyczne modele rurowe Tesi, oraz szeroką gamę wszelkich, potrzebnych akcesoriów – grzałek, zaworów, rozet, wieszaków.

To doskonałe połączenie doświadczenia i tradycji, zbieranych przez lata, oraz nowoczesności, będącej zawsze o krok przed innymi.

Jest 789 produktów.

Pokazano 1-12 z 789 pozycji