Opinie o Nas Grzejnik Alex One – Terma
Filtruj według
Cena
Producenci
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Moc
Rozstaw podłączeń dolny
Rozstaw podłączeń boczny
Materiał
Filtruj

Alex One

Grzejnik Alex One – Terma

Nowoczesne wnętrza wymagają nowoczesnych rozwiązań. Grzejnik łazienkowy Alex One, dzięki innowacyjnej grzałce elektrycznej, sprosta najwyższym wymaganiom tak estetycznym, jak i technologicznym.

Doskonale sprawdzi się także w wielu kuchniach – dzięki swojej budowie, która pozwala na wykorzystanie w roli suszarki na ręczniki i ściereczki.

Alex One wykonany jest ze stali; posiada pionowe kolektory o przekroju 30 x 30 mm, oraz poziome profile grzewcze (zamontowane od przodu, łukowato wygięte), o przekroju okrągłym 22 mm. Pomiędzy poszczególnymi elementami pozostawiono nieco większe odstępy – zwiększa to wygodę, ale i wizualną lekkość kompozycji. Mimo swojej nowoczesności, model wciąż pozostaje bardzo uniwersalny, pozwalając na pełną swobodę aranżacji.

Kolory

Swoboda ta dotyczy także wykończenia powierzchni; projektanci Termy zdają sobie sprawę, jak ważna jest odpowiednia barwa – to ona zdecyduje o ostatecznym efekcie. Dlatego Alex One może zostać zamówiony w jednym z około 250 odcieni marki, każdym, wliczonym w cenę. Grzejnik lakierowany jest proszkowo.

Nowoczesna technologia

Alex One to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy pragną całkowicie uniezależnić się od czasu trwania sezonu grzewczego. Model może zostać bowiem zamówiony z jednym z dwóch rodzajów zasilania: wodnym, lub wodno – elektrycznym. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 10 barów, zaś dopuszczalna temperatura pracy – 82 stopnie Celsjusza.

Grzałka One

Przełomowa grzałka elektryczna One pozostaje praktyczne niewidoczna, dzięki kształtowi, dopasowanemu do przekroju kolektora. Posiada timer, umożliwia zdalne sterowanie, współpracuje z systemami inteligentnych budynków. 

Podłączenia standardowe:

  • S1,
  • S8,
  • E8,
  • E1.

Podłączenia opcjonalne:

  • 51,
  • 58,
  • L8,
  • P1.

Gwarancja producenta: 8 lat na powłokę, 2 lata na grzałkę

Pokaż więcej