Opinie o Nas Grzejnik Alex One – Terma

Filtruj według

Cena
487 759
Producenci
Wysokość
760 1580
Szerokość
300 600
Głębokość
120 120
Moc
257 949
Rozstaw podłączeń dolny
50 50
Rozstaw podłączeń boczny
720 1540
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Alex One

Grzejnik Alex One – Terma

Nowoczesne wnętrza wymagają nowoczesnych rozwiązań. Grzejnik łazienkowy Alex One, dzięki innowacyjnej grzałce elektrycznej, sprosta najwyższym wymaganiom tak estetycznym, jak i technologicznym.

Doskonale sprawdzi się także w wielu kuchniach – dzięki swojej budowie, która pozwala na wykorzystanie w roli suszarki na ręczniki i ściereczki.

Alex One wykonany jest ze stali; posiada pionowe kolektory o przekroju 30 x 30 mm, oraz poziome profile grzewcze (zamontowane od przodu, łukowato wygięte), o przekroju okrągłym 22 mm. Pomiędzy poszczególnymi elementami pozostawiono nieco większe odstępy – zwiększa to wygodę, ale i wizualną lekkość kompozycji. Mimo swojej nowoczesności, model wciąż pozostaje bardzo uniwersalny, pozwalając na pełną swobodę aranżacji.

Kolory

Swoboda ta dotyczy także wykończenia powierzchni; projektanci Termy zdają sobie sprawę, jak ważna jest odpowiednia barwa – to ona zdecyduje o ostatecznym efekcie. Dlatego Alex One może zostać zamówiony w jednym z około 250 odcieni marki, każdym, wliczonym w cenę. Grzejnik lakierowany jest proszkowo.

Nowoczesna technologia

Alex One to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy pragną całkowicie uniezależnić się od czasu trwania sezonu grzewczego. Model może zostać bowiem zamówiony z jednym z dwóch rodzajów zasilania: wodnym, lub wodno – elektrycznym. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 10 barów, zaś dopuszczalna temperatura pracy – 82 stopnie Celsjusza.

Grzałka One

Przełomowa grzałka elektryczna One pozostaje praktyczne niewidoczna, dzięki kształtowi, dopasowanemu do przekroju kolektora. Posiada timer, umożliwia zdalne sterowanie, współpracuje z systemami inteligentnych budynków. 

Podłączenia standardowe:

  • S1,
  • S8,
  • E8,
  • E1.

Podłączenia opcjonalne:

  • 51,
  • 58,
  • L8,
  • P1.

Gwarancja producenta: 8 lat na powłokę, 2 lata na grzałkę

Pokaż więcej