Opinie o Nas Grzejnik Oxford – Terma
Filtruj według
Cena
Producenci
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Moc
Rozstaw podłączeń boczny
Materiał
Filtruj

Oxford

Grzejnik Oxford – Terma

Grzejniki żeliwne do przeżytek? Projektanci polskiej marki Terma bez wątpienia obalili ten mit. Bazując na tradycji, uzupełniając ją o najnowocześniejsze technologie, stworzyli jeden z bardziej niezwykłych modeli w swej ofercie.

Wspaniały klimat retro

Grzejnik dekoracyjny Oxford z pewnością nie pozwoli przejść obok siebie obojętnie; jeśli więc poszukujecie niepowtarzalnego rozwiązania, możecie być pewni – Oxford to znacznie więcej, niż po prostu niezbędne źródło ciepła. Stanowi odważne połączenie wspomnianej już przez nas tradycji i nowoczesności.

Oxford wykonany został z żeliwa. To materiał, stosowany do niedawna powszechnie w branży grzewczy, który obecnie niemal całkowicie zastąpiony został lżejszymi metalami, jak stali. Żeliwo zapewnia jednak zaskakujący szereg korzyści; przede wszystkim, cechuje się lepszą od swoich konkurentów odpornością na korozję, a co za tym idzie – kilkakrotnie przewyższającą ich żywotnością. Materiał ten nagrzewa się też nieco dłużej, skutkując jednak znacznie wydłużonym czasem oddawania ciepła.

Budowa

Sama budowa modelu Oxford ma oldschoolowy charakter, który przekona do siebie nie tylko tradycjonalistów, ale i zwolenników stylu industrialnego, w którym stanowiłby ciekawy akcent.

Co więcej, grzejnik dostępny jest zarówno w wersji naściennej, jak i wolnostojącej, wyposażonej w finezyjne nóżki.

Oxford zachwyca także powierzchnią; jego klasyczne żeberka pokryte zostały wyszukanymi, misternymi ornamentami roślinnymi, które jeszcze bardziej zwiększają jego wyjątkowość.

Podłączenie: LP.

Wykończenie powierzchni

Nietuzinkowe wykończenie powierzchni może stanowić akcent nowoczesności w całej kompozycji. Dobranie rozwiązania idealnego do każdego wnętrza nie będzie trudne – Oxford może zostać zamówiony w około 250 kolorach.

Zawartość zestawu:

  • odpowietrznik,
  • zawiesia mocujące – haki,
  • pasy do przenoszenia.

Gwarancja

Grzejnik żeliwny Oxford objęty jest ośmioletnią gwarancją producenta.

Pokaż więcej