Opinie o Nas Grzejnik Plain – Terma

Filtruj według

Cena
265 7340
Producenci
Wysokość
460 920
Szerokość
80 1426
Głębokość
180 245
Moc
86 2737
Rozstaw podłączeń boczny
360 760
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Plain

Grzejnik Plain – Terma

Grzejnik dekoracyjny Plain zachwyca swoją minimalistyczną, elegancką i wyrafinowaną formą wszystkich, którzy cenią sobie ponadczasowość. Model stworzony przez markę Terma ma jednak o wiele więcej zalet, niż tylko te estetyczne.

Budowa i materiał

Plain wykonany został z żeliwa. To doskonały dowód na to, że materiał ten zupełnie niesłusznie został zapomniany na długie lata; okazuje się bowiem, że żeliwo przewyższa stal pod kilkoma względami. Przede wszystkim, cechuje się doskonałą odpornością na korozję; co za tym idzie, jego żywotność jest kilkakrotnie dłuższa, niż w przypadku konkurencji. Ponadto, żeliwo jako dość ciężki materiał nieco dłużej się nagrzewa, ale i znacznie dłużej uwalnia ciepło.

Nic więc dziwnego, że grzejnik ma klasyczną formę żeberkową. To gratka nie tylko dla fanów oldschoolowych rozwiązań, ale i tych, którzy cenią sobie wyposażenie, nigdy niewychodzące z mody. Plain zaprezentuje się bowiem świetnie także w nowoczesnych, a nawet – industrialnych wnętrzach. Jego smukła sylwetka zachwyca linią, a możliwość wykorzystania wersji wolnostojącej i naściennej pozostawia dużą swobodę aranżacji.

Wykończenie powierzchni 

Grzejnik dekoracyjny Plain dostępny jest w około 250 kolorach marki. Dzięki temu z łatwością nadać mu można niekonwencjonalnego charakteru, idealnie dopasowując odcień do zapotrzebowań aranżacji, niezależnie od tego, czy ma pozostać dyskretny, czy wybijać się na pierwszy plan.

Parametry techniczne

Grzejnik żeliwny zasilany jest wodnie, a więc w tradycyjny sposób podłączany do instalacji C.O. Maksymalna temperatura jego pracy wynosi 95 stopni Celsjusza, a dopuszczalne ciśnienie robocze sięga 10 barów.

Zawartość zestawu

Wraz z grzejnikiem dostarczany jest odpowietrznik, zawiesia mocujące (haki), oraz pasy do przenoszenia.

Gwarancja

Grzejnik żeliwny Plain objęty jest ośmioletnią gwarancją producenta na powłokę.

Pokaż więcej