Opinie o Nas Grzejnik Lena – Terma
Filtruj według
Cena
Producenci
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Moc
Rozstaw podłączeń dolny
Materiał
Filtruj

Lena

Grzejnik Lena – Terma

Cenicie sobie ponadczasową prostotę? Szukacie rozwiązań funkcjonalnych i praktycznych, które idealnie dopełnią całe wnętrze? Grzejnik łazienkowy Lena z całą pewnością stanie się integralną częścią wystroju. Harmonijny, symetryczny, estetyczny – pozostanie na czasie, mimo przemijających, sezonowych trendów, bez problemu dopasowując się do nowych aranżacji. Co jednak najważniejsze – Lena to wygodna suszarka na ręczniki, spełnia więc jedno z najważniejszych w łazience zadań.

Budowa – drabinka Lena

Lena to kwintesencja klasyki. Elegancka i nieprzesadzona, niezwykle wyważona, nie tylko ozdobi wnętrze, ale i zapewni mu optymalne ciepło oraz przestrzeń.

Stalowy grzejnik składa się z pionowych kolektorów o przekroju kwadratowym, mierzącym 30 x 30 mm, oraz poziomych profili grzewczych, których okrągły przekrój mierzy 22 mm w średnicy. Elementy te nieznacznie wygięto w łuki – ten prosty zabieg sprawia, że całość prezentuje się wizualnie lżej, spójniej i łagodniej. Pomiędzy sekcjami profili pozostawiono nieco większe przerwy: dzięki nim suszenie ręczników jest jeszcze bardziej optymalne.

Kolorystyka

Jak idealnie dopasować grzejnik do wnętrza? Poprzez wybranie odpowiedniego koloru. Terma umożliwia prawdziwy perfekcjonizm, oferując aż około 250 odcieni ze swojej palety. Efekt finalny zależny jest więc tylko od Was.

Specyfikacja techniczna

Przewaga Leny nad innymi grzejnikami łazienkowymi polega między innymi na jej dostępności z trzema rodzajami zasilania: wodnym, wodno – elektrycznym, oraz w 100% elektrycznym. Jeśli więc zdecydujecie się na wersję, wyposażoną w grzałkę, możecie zupełnie uniezależnić się od sezonu grzewczego. Maksymalna temperatura pracy modelu wynosi 95 stopni Celsjusza, zaś dopuszczalne ciśnienie robocze – 10 barów.

Podłączenia hydrauliczne:

  • SX,
  • Z1,
  • ZX,
  • Z8,
  • E8,
  • E1.

Zawartość zestawu:

  • odpowietrznik,
  • komplet montażowy.

Gwarancja

Grzejnik łazienkowy Lena objęty jest ośmioletnią gwarancją na powłokę.

Pokaż więcej