Opinie o Nas Grzejnik Cyklon V – Terma
Filtruj według
Cena
Producenci
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Moc
Rozstaw podłączeń dolny
Materiał
Filtruj

Cyklon V

Grzejnik Cyklon V – Terma

Nowoczesność i technologia

Charakterystyczny design marki Terma można rozpoznać bez trudu. To specyficzne połączenie prostoty i całkowitego minimalizmu, z detalem lub rozwiązaniem, które nie pozwala przejść obok produktu obojętnie. Cechy te posiada również Cyklon V - grzejnik dekoracyjny marki, który przypadnie do gustu szczególnie tym, lubującym się w modernistycznych, ale nieprzesadzonych rozwiązaniach.

Forma

Grzejnik dekoracyjny jest jednocześnie tak uniwersalny, że sprawdzi się w naprawdę wielu wnętrzach – od mieszkalnych, po biurowe. Ma układ pionowy, co oznacza, że jego profile grzewcze o przekroju 11 x 70 mm opierają się na kolektorach (30 x 30 mm) wertykalnie. Co więc decyduje o jego wyjątkowości? To bez wątpienia nienachalny zabieg, który zastosowano na stalowych, płaskich elementach; „obrócono” je pod kątem 90 stopni, nadając im charakter wstążek na wietrze, zapewniając niepowtarzalność i lekkość wizualną. Cała konstrukcja, ze względu na swoje proporcje, idealnie mieści się na wąskich i wysokich ściankach. Do dyspozycji macie aż pięć rozmiarów:

  • 1600 x 410 mm,
  • 1600 x 495 mm,
  • 1900 x 410 mm,
  • 1900 x 495 mm,
  • 1900 x 580 mm.

Specyfikacja techniczna

Grzejnik dekoracyjny Cyklon V to model, zasilany wodnie; oznacza to, że w tradycyjny sposób podłącza się go do instalacji hydraulicznej. Maksymalna temperatura jego pracy wynosi 95 stopni Celsjusza, natomiast dopuszczalne ciśnienie robocze – 7 barów.

Może zostać podłączony za pomocą przyłączy YL i YP: dolnego 50 mm lewego i prawego.

Kolory

Pragniesz idealnie dopasować grzejnik do kolorystyki wnętrza? Żaden problem. Terma udostępnia dla niego wszystkie kolory ze swojej palety, wszystkie – w cenie produktu. Dzięki temu naprawdę można puścić wodze fantazji.

Gwarancja

O bezpieczeństwie i trwałości zapewnia aż ośmioletnia gwarancja producenta na powłokę modelu.

Pokaż więcej