Opinie o Nas Grzejnik Retro S – Terma

Filtruj według

Cena
Producenci
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Moc
Rozstaw podłączeń dolny
Materiał
Filtruj

Najnowsze wpisy

Retro S

Grzejnik Retro S – Terma

Poszukujesz grzejnika idealnego do łazienki, nie chcesz zrezygnować jednak z eleganckiej formy i designu na światowym poziomie? Drabinka Retro S, stworzona przez polską markę Terma, może być rozwiązaniem, idealnym dla Ciebie.

Harmonia i ład

Te dwa wyrażenia bardzo trafnie określają model Retro S. Mimo, że spełnia on wszystkie funkcje drabinki łazienkowej, poszczycić się może znacznie bardziej wyrafinowanym wzornictwem – takim, które stanowić będzie bezapelacyjny element dekoracyjny pomieszczenia.

Grzejnik wykonany jest ze stali – składa się z rurek o okrągłym przekroju, kolektorów, mierzących 32 mm średnicy, oraz profili grzewczych, których średnica wynosi 25 mm. Warto zwrócić uwagę, że na łączeniach obu tych elementów znajdują się wdzięczne elementy maskujące. Nie bez znaczenia jest też dość rzadkie rozmieszczenie poziomych elementów – dzięki temu kompozycja zyskuje jeszcze bardziej na wizualnej lekkości, zapewniając też optymalną ilość miejsca na suszące się ręczniki, czy tekstylia.

Szeroki wybór wykończeń powierzchni

Terma znana jest ze swojej bogatej palety wykończeń kolorystycznych, liczącej około 250 odcieni (lakierowanie proszkowe). Drabinka Retro S dostępna jest jednak także w wersji chromowanej, która zapewnia zachwycającą grę świateł i cieni (grzejniki z powłoką galwaniczną cechują się nieco niższą mocą cieplną).

Informacje techniczne

Grzejnik łazienkowy Retro S podłączany jest w tradycyjny sposób – do instalacji hydraulicznej – za pomocą przyłącza AX. Maksymalna temperatura jego pracy sięga 95 stopni Celsjusza, natomiast dopuszczalne ciśnienie robocze – 10 barów.

Zawartość opakowania

Wraz z grzejnikiem dostarczane są też niezbędne akcesoria: odpowietrznik, komplet zaworów kątowych Star chrom, adaptery na instalację (alu-pex oraz miedź), a także zestaw mocowań.

Gwarancja

Grzejnik Retro S objęty jest ośmioletnią (wariant lakierowany), lub trzyletnią (chrom) gwarancją producenta na powłokę.

Pokaż więcej