Opinie o Nas Grzejnik Dexter Pro – Terma
Filtruj według
Cena
Producenci
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Moc
Rozstaw podłączeń dolny
Materiał
Filtruj

Dexter Pro

Grzejnik Dexter Pro – Terma

Dexter Pro to wzbogacona wersja kultowej drabinki łazienkowej Dexter, zaprojektowanej przez polską markę Terma. Idealnie wpasuje si w nowocześnie zaaranżowane wnętrza, dając jednocześnie ogromną swobodę podczas ich urządzania – dopasowuje się do każdej stylistyki bez najmniejszego problemu.

Budowa grzejnika

Drabinkowa forma to najbardziej praktyczne i poręczne rozwiązanie w łazienkach i kuchniach. Umożliwia wygodne suszenie ręczników w naprawdę dużej ilości; stalowa forma składa się z pionowych kolektorów o przekroju 40 x 36 mm, oraz poziomych profili grzewczych, których prostokątny przekrój wynosi 30 x 10 mm. Łagodnie wygięto je w łuki, by wizualnie odciążyć kompozycję i dodać jej harmonii.

Dexter Pro wyróżnia się jednak możliwością praktycznego przyłącza 50 mm, a także osłoną, która skutecznie maskuje podłączenia do instalacji hydraulicznej. W centralnej części osłony znajduje się stylowa głowica termostatyczna, idealnie dopełniając całą bryłę. Można uzupełnić ją o dodatkowe wieszaki punktowe.

Specyfikacja techniczna

Grzejnik drabinkowy Dexter Pro może być zasilany wodnie lub wodno – elektrycznie. Wyposażenie go w grzałkę pozwoli całkowicie uniezależnić się od czasu trwania sezonu grzewczego.

Dopuszczalne ciśnienie robocze modelu wynosi 8 barów, zaś maksymalna temperatura jego pracy – 95 stopni Celsjusza. Można podłączyć go za pomocą przyłącza ZX, Z8, oraz Z1.

Zawartość zestawu

W zestawie wraz z drabinką znajdują się także zawory odcinające kątowe z gwintem wewnętrznym, nikiel (zawory są niewidoczne), głowica termostatyczna Noble (biała i silver do swoich odpowiedników, chrom dla pozostałych kolorów), odpowietrznik, oraz komplet mocowań.

Wykończenie powierzchni

Grzejnik Dexter Pro dostępny jest w 250 kolorach marki, z łatwością dopasuje się więc wszędzie. Odcienie nakładane są przy zastosowaniu technologii lakierowania proszkowego.

Gwarancja

Grzejnik łazienkowy Dexter Pro objęty jest ośmioletnią gwarancją na powłokę.

Pokaż więcej