Opinie o Nas Grzejnik Tune HSD – Terma

Filtruj według

Cena
1228 1497
Producenci
Wysokość
300 390
Szerokość
1000 1400
Głębokość
94 94
Moc
421 790
Rozstaw podłączeń dolny
50 50
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Tune HSD

Grzejnik Tune HSD – Terma

Grzejnik dekoracyjny Tune HSD to model stworzony dla tych, którzy cenią sobie surowy minimalizm aranżacji, oraz tych, pragnących dodać nowoczesny akcent do swoich tradycyjnych mieszkań. Model pozostaje jednak mocno uniwersalny, neutralny, a co najważniejsze – niezawodny.

Budowa grzejnika Tune HSD

Znużeni przewidywalną formą podokiennych grzejników płytowych? Tune HSD to dla nich ciekawa alternatywa. Jest bowiem wariantem wolnostojącym – wyposażonym w praktyczne nóżki. Poza tym, jego elementy są dość masywne i zdecydowane, dzięki czemu wspaniale odnajdą się w modernistycznych przestrzeniach biur.

Całość, wykonana ze stali, bazuje na elementach o przekroju okrągłym: kolektorach, mierzących 30 mm średnicy, oraz poziomych profilach grzewczych o średnicy 32 mm. Warto podkreślić to, że poziome rury ułożone zostały w dwóch rzędach – dzięki czemu zapewniają wyższą moc cieplną i skuteczność, przy zachowaniu takich samych gabarytów.

Wykończenie

Personalizację umożliwia zaś dostęp do składającej się z około 250 odcieni palety marki Terma. Nie ma więc znaczenia, czy pragniesz wyszczególnić grzejnik kontrastowym kolorem, czy wtopić go w tło. Wszystkie odcienie nakładane są metodą lakierowania proszkowego, gwarantującą trwałość i niezawodność.

Specyfikacja techniczna

Grzejnik wolnostojący Tune HSD przeznaczony jest do zasilania wodnego. Podłącza się go do instalacji centralnego ogrzewania za pomocą praktycznych przyłączy YL i YP.

Dopuszczalna temperatura pracy modelu sięga 95 stopni Celsjusza. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 10 barów.

Co znajduje się w zestawie?

Wraz z grzejnikiem dostarczane są także niezbędne akcesoria: dedykowany odpowietrznik, specjalna stopa montażowa, oraz komplet mocowań.

Gwarancja

Grzejnik dekoracyjny Tune HSD objęty jest ośmioletnią gwarancją producenta na powłokę.

Pokaż więcej