Opinie o Nas Grzejnik Perła chrom – Terma

Filtruj według

Cena
Producenci
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Moc
Rozstaw podłączeń dolny
Materiał
Filtruj

Perła Chrom

Grzejnik Perła chrom – Terma

Masz dosyć oczywistych, nudnych i mało designerskich drabinek łazienkowych? Nie musisz już rezygnować z funkcjonalności w imię estetyki; polska marka Terma ma w swojej ofercie niezwykły grzejnik Perła chrom, idealny zarówno do łazienek, jak i do innych pomieszczeń domu, także salonów.

Łagodność i harmonia

To cechy, które bez wahania przypisać można grzejnikowi Perła chrom. Jego intrygująca bryła nie pozwala oderwać od siebie wzroku, jednocześnie nie przytłaczając reszty aranżacji. Jest subtelna, smukła, elegancka – a przy tym szalenie poręczna.

Stalowe rury Perły chrom to właściwie całość jej konstrukcji. Mają okrągły przekrój o średnicy, mierzącej 32 mm, i zostały miękko wygięte. W efekcie finalnym harmonijnie przeplatają się, tworząc szlachetne fale, zapewniając niezwykłe walory wizualne. Jednocześnie jednak odpowiednie wygięcie profili grzewczych sprawiło, że mogą służyć one także za wygodne wieszaki na ręczniki lub drobne pranie.

Intrygujące wykończenie powierzchni

Perła chrom pokryta została szykowną powłoką galwaniczną. To zarazem rozwiązanie bardzo uniwersalne, będące w stanie dopasować się do każdej kolorystyki, ale i pełne klasy. Jednolita, niemal lustrzana powierzchnia wspaniale igra ze światłem.

Uwaga – grzejniki chromowane mają nieco niższą moc cieplną, niż modele tradycyjnie lakierowane.

Specyfikacja techniczna – Perła chrom

Grzejnik dekoracyjny Perła chrom zasilany jest wodnie (dostępny także w wersji 100% elektrycznej). Podłącza się go za pomocą przyłącza ZX, czyli dolnego centralnego 50 mm.

Maksymalne ciśnienie robocze modelu sięga 10 barów, a dopuszczalna temperatura pracy – 95 stopni Celsjusza.

Gwarancja

Grzejnik dekoracyjny Perła chrom objęty jest trzyletnią gwarancją producenta na powłokę.

Pokaż więcej