Opinie o Nas Grzejnik Lena chrom – Terma

Filtruj według

Cena
Producenci
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Moc
Rozstaw podłączeń dolny
Materiał
Filtruj

Lena Chrom

Grzejnik Lena chrom – Terma

Prosta, klarowna forma grzejnika łazienkowego Lena chrom to rozwiązanie, które bez problemu dopasuje się do większości wnętrz. Jak pozostałe modele polskiej marki Terma, także i ta drabinka cechuje się niewymuszoną elegancją, która przyciąga wzrok, zestawioną z równie dużą dozą estetycznej neutralności. 

To, czego w grzejniku tego typu zabraknąć nie może, to bezapelacyjnie funkcjonalność: jako model drabinkowy przeznaczony jest do najbardziej wymagających wnętrz, jak kuchnia, czy łazienka, jego budowa musi więc sprostać wszelkim standardom.

Wykorzystana do produkcji Leny chrom najwyższej jakości stal zapewni jej długą żywotność, dzięki swej odporności na korozję.

Drabinka łazienkowa posiada pionowe kolektory o przekroju kwadratowym 30 x 30 mm, oraz poziome profile grzewcze, których okrągłym przekrój mierzy 22 mm. Elementy poziome nieznacznie wygięte są w łuki, dzięki czemu dodają kompozycji łagodności; odpowiednie przerwy pomiędzy poszczególnymi ich partiami ułatwiają wykorzystanie Leny chrom w roli suszarki na ręczniki.

Blask wykończenia powierzchni

Nawet najprostsza, najbardziej przewidywalna konstrukcja zyska zupełnie nową odsłonę, po pokryciu jej powłoką galwaniczną. Właśnie na takie wykończenie zdecydowano się w przypadku grzejnika łazienkowego Lena chrom – hipnotyzujący blask jego powierzchni całkowicie odmienia całe wnętrze.

Specyfikacja techniczna – Lena chrom

Drabinka Termy może być zasilana na trzy sposoby: wodnie, wodno – elektrycznie, oraz w 100% elektrycznie. Maksymalna temperatura jej pracy wynosi 95 stopni Celsjusza, zaś dopuszczalne ciśnienie robocze – 10 barów.

Podłączenie standardowe:

  • SX.

Podłączenia opcjonalne:

  • Z1,
  • ZX,
  • Z8.

Podłączenia samodzielnej grzałki:

  • E8,
  • E1.

Zawartość zestawu

Grzejnik drabinkowy dostarczany jest w komplecie z elementami montażowymi i odpowietrznikiem.

Gwarancja

Lena chrom objęta jest trzyletnią gwarancją producenta na powłokę.

Pokaż więcej