Opinie o Nas Grzejnik Aristocrat – Jaga

Filtruj według

Cena
5762 12505
Producenci
Wysokość
680 2110
Szerokość
500 800
Głębokość
110 110
Moc
267 1371
Rozstaw podłączeń dolny
440 740
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Aristocrat

Grzejnik Aristocrat – Jaga

Grzejnik drabinkowy to rodzaj najchętniej wybierany do łazienek i kuchni; nie ma w tym nic dziwnego. Jak żaden inny model jest w stanie zapewnić wnętrzu ogrom funkcjonalności, przy jednoczesnym zachowaniu designu.

Aristocrat to niewątpliwie doskonały przykład połączeniu wszystkich, najważniejszych cech. Model, stworzony przez markę Jaga przypadnie do gustu najbardziej wymagającym estetom.

Nowoczesna budowa

Drabinka łazienkowa Aristocrat jest ultraprosta, dzięki czemu spójnie harmonizuje z każdą aranżacją, nie dominując jej. Zachowuje jednak nowoczesny styl, który nie pozwala przejść obok niej obojętnie. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy pragną ponadczasowość i uniwersalności, połączonych z subtelną elegancją.

Wszystkie elementy grzejnika łazienkowego mają przekrój okrągły. Podstawę całej konstrukcji stanowią pionowe kolektory, na których od frontu ułożone zostały profile grzewcze. Dzięki temu całość ma nieco modernistyczny charakter. Warto zaznaczyć jednak, że poziome rurki podzielono na poszczególne sekcje, pomiędzy którymi znajdują się większe przerwy, pozwalające na wygodne wieszanie i suszenie łazienkowych, bądź kuchennych tekstyliów.

Powierzchnia grzejnika Aristocrat

Model wykonany został z niezawodnej stali nierdzewnej. Dzięki temu zyskał większą odporność na korozję, a co za tym idzie – pozwala na bezpieczną instalację w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Dostępny jest w lśniącej wersji z polerowanej stali nierdzewnej, lub matowej wersji szczotkowanej. Obie są niezwykle designerskie i ponadczasowe.

Dostawa standardowa i parametry

Grzejnik łazienkowy przeznaczony jest do średnich i wysokich temperatur zasilania. Można uzupełnić go o opcjonalną grzałkę elektryczną.

Posiada podłączenie dolne 18/81, dedykowane zawiesia ścienne, chromowany odpowietrznik, oraz korek G1/2”.

Pokaż więcej