Opinie o Nas Marka VASCO

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
0 5991
Wysokość
200 2220
Szerokość
150 3000
Moc
235 3251
Głębokość
43 325
Rozstaw podłączeń dolny
50 1600
Rozstaw podłączeń boczny
145 2160
Filter

Najnowsze wpisy

Lista produktów marki Vasco

Grzejniki, które nigdy nie wyjdą z mody? Technologie, które będą towarzyszyć Ci przez lata, nie sprawiając żadnych problemów? Prostota, design, minimalizm, nowoczesność… zalety produktów, tworzonych przez markę VASCO, można by wymieniać bez końca, a dowodem na nie jest zadowolenie niezmiennie, od lat rosnącej grupy klientów.

Doświadczenie i tradycja

Cała historia zaczęła się ponad 40 lat temu. To w 1975 roku Jos Vaessen postanowił otworzyć firmę, zajmującą się produkcją konwektorów, zaczynając od wolnostojącej Primuli, która cieszy się popularnością po dziś dzień. Tym, co jednak zadecydowało o sukcesie marki, bez wątpienia jest odwaga w poszukiwaniu nowych rozwiązań i niegodzenie się na półśrodki. Dzięki temu, VASCO już w połowie lat osiemdziesiątych obrało zupełnie nowatorski kierunek, decydując się na tworzenie dekoracyjnych grzejników rurowych.

Perfekcja wykonania

Produkty VASCO zawsze bronią się same. Nie ma w tym nic trudnego, zważywszy na to, że każdy z nich dopracowany jest w najmniejszym detalu i spełniać musi szereg rygorystycznych standardów. Dlatego też powierzchnia grzejników lakierowana jest technologią KTL, stosowaną przede wszystkim w przemyśle motoryzacyjnym, a ich konstrukcja spawana laserowo. Dzięki takiej formie, łączenia pozostają całkowicie niewidoczne, a całość wytrzymała i solidna. Podejrzliwych uspokoi zaś fakt, że marka ręczy za jakość aż dziesięcioletnią gwarancją na lakier i szczelność.

Grzejniki VASCO to także raj dla największych estetów; w każdym z nich da się bowiem odnaleźć niepowtarzalny charakter marki – minimalistyczny i powściągliwy, uniwersalny, a jednocześnie – nie pozwalający oderwać od siebie wzroku. Modele te są więc nie tylko wspaniałym źródłem ciepła dla całej rodziny, ale i swoistymi ozdobami – same w sobie. Niemal sto, dostępnych kolorów pozwala zaś na idealne dopasowanie ich do każdego wnętrza.