Opinie o Nas Marka VASCO

Filtruj według

Kategorie
Cena
Wysokość
Szerokość
Moc
Głębokość
Rozstaw podłączeń dolny
Rozstaw podłączeń boczny
Filtruj

Najnowsze wpisy

Lista produktów marki Vasco

Grzejniki, które nigdy nie wyjdą z mody? Technologie, które będą towarzyszyć Ci przez lata, nie sprawiając żadnych problemów? Prostota, design, minimalizm, nowoczesność… zalety produktów, tworzonych przez markę VASCO, można by wymieniać bez końca, a dowodem na nie jest zadowolenie niezmiennie, od lat rosnącej grupy klientów.

Doświadczenie i tradycja

Cała historia zaczęła się ponad 40 lat temu. To w 1975 roku Jos Vaessen postanowił otworzyć firmę, zajmującą się produkcją konwektorów, zaczynając od wolnostojącej Primuli, która cieszy się popularnością po dziś dzień. Tym, co jednak zadecydowało o sukcesie marki, bez wątpienia jest odwaga w poszukiwaniu nowych rozwiązań i niegodzenie się na półśrodki. Dzięki temu, VASCO już w połowie lat osiemdziesiątych obrało zupełnie nowatorski kierunek, decydując się na tworzenie dekoracyjnych grzejników rurowych.

Perfekcja wykonania

Produkty VASCO zawsze bronią się same. Nie ma w tym nic trudnego, zważywszy na to, że każdy z nich dopracowany jest w najmniejszym detalu i spełniać musi szereg rygorystycznych standardów. Dlatego też powierzchnia grzejników lakierowana jest technologią KTL, stosowaną przede wszystkim w przemyśle motoryzacyjnym, a ich konstrukcja spawana laserowo. Dzięki takiej formie, łączenia pozostają całkowicie niewidoczne, a całość wytrzymała i solidna. Podejrzliwych uspokoi zaś fakt, że marka ręczy za jakość aż dziesięcioletnią gwarancją na lakier i szczelność.

Grzejniki VASCO to także raj dla największych estetów; w każdym z nich da się bowiem odnaleźć niepowtarzalny charakter marki – minimalistyczny i powściągliwy, uniwersalny, a jednocześnie – nie pozwalający oderwać od siebie wzroku. Modele te są więc nie tylko wspaniałym źródłem ciepła dla całej rodziny, ale i swoistymi ozdobami – same w sobie. Niemal sto, dostępnych kolorów pozwala zaś na idealne dopasowanie ich do każdego wnętrza.