Opinie o Nas Grzejnik Babyla (Polished Stainless Steel) – Cordivari

Babyla

Grzejnik Babyla (Polished Stainless Steel) – Cordivari

Poszukujesz grzejnika do łazienki, który spełni wszelkie oczekiwania nie tylko pod kątem funkcjonalności i wydajności, ale także designu? Dla wszystkich estetów, którzy we wnętrzach nie robią wyjątków, stworzony został model Babyla – pełen włoskiego wyrafinowania marki Cordivari.

Daj się oczarować asymetrii

Asymetryczna konstrukcja to wspaniała alternatywa dla popularnych i mało zaskakujących form drabinkowych. Dlatego tak właśnie zaprojektowano grzejnik łazienkowy Babyla. Nadano mu nutę światowego designu, połączono ją z wygodą codziennego użytkowania, a ponadto – zwieńczono imponującymi parametrami technicznymi.

Model posiada pionowe kolektory o okrągłym przekroju, mierzące 38 mm w średnicy. Ułożono je centralnie, blisko siebie; wszystko po to, by stanowiły podstawę dla poziomych profili grzewczych (ich przekrój jest prostokątny i mierzy 30 x 10 mm), które podzielono na równe partie. Każda z nich zamontowana jest naprzemiennie, przesunięta w lewą lub prawą stronę.

Niezawodność materiału

Łazienka to miejsce, w którym na materiał grzejnika należy zwracać szczególną uwagę; narażony jest tam na największą korozję i uszkodzenia, ze względu na intensywne użytkowanie. Dlatego Babyla wykonana została z najlepszej stali nierdzewnej; użycie jej zapewniło konstrukcji długą żywotność, nawet w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Powierzchnia stali pokryta jest wykończeniem polerowanym.

Informacje techniczne – Babyla

Grzejnik łazienkowy Babyla to tradycyjny model wodny. Maksymalna temperatura jego pracy wynosi 110 barów, a dopuszczalne ciśnienie robocze sięga 8 barów.

Zawartość zestawu:

    • wsporniki,

    • odpowietrznik,

    • imbus,

    • korki i śruby do montażu.

 Rozmiary i moce – Babyla:

Wysokość (mm)

Szerokość (mm)

Rozstaw (mm)

Δt = 50°C

650

600

50

156

1080

600

50

233

1500

600

50

333

1745

600

50

395

Gwarancja

Marka Cordivari objęła grzejnik Babyla piętnastoletnią gwarancją.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz