Opinie o Nas Marka Terma

Lista produktów marki Terma

Rodzima jakość

Terma to marka, zajmująca się produkcją grzejników i produktów grzewczych, która istnieje na rynku już od 1991 roku. Przeszło 25 lat to wystarczający czas, by firma stała się popularna nie tylko w Polsce, ale i za granicą – w ponad czterdziestu krajach świata, na czterech kontynentach.

Pasja i doświadczenie

Terma od samego początku zajmować się miała produkcją grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. Z biegiem czasu jej oferta wzbogaciła się jednak o rozwiązania konwektorowe, a także szeroką gamę akcesoriów, w tym grzałki do modeli elektrycznych. Nic więc dziwnego, że dziś poszczycić się może tysiącami zadowolonych klientów, oraz szeregiem prestiżowych nagród, jak Dobry Wzór, Złoty Instalator, Gazele Roku, czy Jakość Roku.

Nietuzinkowy design

Produkty marki Terma zachwycają nie tylko innowacyjnością technologiczną, wysoką mocą i trwałością, ale także wzornictwem, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. To nietypowe połączenie prostoty formy z intrygującymi detalami, oraz konstrukcją, będącą jednocześnie – nienachalną i szalenie praktyczną. Tak więc grzejnik, spełniający zadanie łazienkowego posiada także najlepsze cechy modelu stricte dekoracyjnego, a wszystko to, ubrane jest w niezwykłe, energetyzujące kolory, proponowane prze projektantów, oraz eleganckie wykończenia powierzchni.

Produkty Terma idealnie sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, komponując się doskonale ze stylem skandynawskim, ale i odważnymi wnętrzami o charakterze industrialnym; są także przyjazne dla środowiska, ekonomiczne i bezproblemowe. Większość z nich może być zaś zasilana na aż trzy sposoby: wodnie, wodno – elektrycznie, oraz w 100% elektrycznie, zależnie od indywidualnych zapotrzebowań klienta.

Grzejnika doskonałego nie trzeba więc szukać daleko – Terma zapewni wszystko, dla najbardziej wymagających.

Jest 3275 produktów.

Pokazano 1-12 z 3275 pozycji