Opinie o Nas Grzejnik płytowy Point S - Radeco
Filtruj według
Cena
Producenci
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Moc
Rozstaw podłączeń dolny
Materiał
Filtruj

Point S

Grzejnik płytowy Point S - Radeco

Ozdobny grzejnik Point S charakteryzuje się płaskim frontem, z naniesionymi poziomymi żłobieniami po całej szerokości kaloryfera. Warstwa wizualna modelu pozwoli na jego montaż zarówno w kuchni, salonie jak i sypialni. Schemat i działanie kaloryfera jest dokładnie takie samo, jak w przypadku klasycznego grzejnika płytowego. Górną część zasłania tzw. „grill”, a po bokach można znaleźć specjalne osłony. Grzejnik powszechnie chwalony jest również m.in. za prosty montaż.

Point S standardowo malowany jest na kolor biały, ale można zamówić w jednym z kolorów producenta (tylko do 2 metrów szerokości). Dużą zaletą jest fakt, że nie ma z tego tytułu żadnej dopłaty. Takie procesy jak odtłuszczanie, pasywacja czy wypalanie wysokotemperaturowe wchodzą w skład lakierowania. Dzięki nim, możliwe jest odpowiednie zabezpieczenie przed rdzą i korozją. Aby podłączyć grzejnik do instalacji wodnej, najlepiej skorzystać z przyłącza dolnego prawego 50 mm z wkładką zaworową (czyli miejscem na głowicę termostatyczną) u góry po prawej. Istotne jest, aby w tym wypadku zasilanie znajdowało się po wewnętrznej.

Dane techniczne:

  • Materiał: stal;
  • Kolor podstawowy: biały;
  • Wyposażenie standardowe: odpowietrznik, zestaw montażowy naścienny, wkładka zaworowa;
  • Dopuszczalna temperatura robocza: 95°C;
  • Maksymalne ciśnienie: 10 bar;

Gwarancja na model wynosi 5 lat, obejmuje powłokę lakierniczą oraz szczelność. Jeżeli szukasz ciekawego grzejnika, który będzie ozdobą w pomieszczeniu oraz solidnym źródłem ciepła, powinieneś postawić na model Point S.

Pokaż więcej