Opinie o Nas Grzejnik dekoracyjny Blues

Filtruj według

Cena
1785 4110
Producenci
Wysokość
770 1700
Szerokość
500 500
Głębokość
83 83
Moc
224 460
Rozstaw podłączeń dolny
50 50
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Blues

Grzejnik dekoracyjny Blues

Nowoczesny grzejnik ze stali nierdzewnej

Trwałość grzejników ze stali nierdzewnej ocenia się nawet na 30 lat, a zatem kupując taki właśnie model oczekuje się, że będzie on służył bardzo długo. Dlatego tak ważne jest to, aby grzejnik był nowoczesny i ponadczasowy. Model grzejnika dekoracyjnego Blues firmy Irsap to z pewnością nowoczesny i nietuzinkowy model charakteryzujący się elegancją, minimalizmem wzbogacając łazienkę nie tylko o element grzewczy ale także o przedmiot dekoracyjny. Blues zbudowany jest z poziomo ułożonych profili grzewczych o profilu prostokątnym 15x30 mm pogrupowanych po 3 sztuki, pomiędzy którymi są przerwy umożliwiające wieszanie mokrych ręczników. Pionowe kolektory zbiorcze o przekroju kwadratu 30x30 ułożone są blisko siebie tworząc raz z profilami bryłę grzejnika w kształcie grzebienia. 

Warianty wykończenia

Grzejnik Blues dostępny jest w dwóch wariantach wykończenia: stal nierdzewna lustrzana (połyskowa) oraz stal nierdzewna satynowana (matowa)

Podłączenie do instalacji wodnej

Standardowo grzejnik posiada przyłącze dolne po prawej lub lewej stronie  - rozstaw króćców równy 50 mm – zasilanie i powrót zależny od zastosowanych zaworów

Cena grzejnika Blues obejmuje:

Kompletny zestaw montażowy, 1 korek zaślepiający z osłonką i 2 odpowietrzniki

Dopuszczalne parametry pracy

Dopuszczalne ciśnienie robocze: 4 bary

Maksymalna temperatura wody: 95 stopni C

Gwarancja grzejnika Blues

Producent Irsap udziela 5 lat gwarancji na powłokę i szczelność

Pokaż więcej