Opinie o Nas Grzejnik dekoracyjny Blues

Blues

Grzejnik dekoracyjny Blues

Nowoczesny grzejnik ze stali nierdzewnej

Trwałość grzejników ze stali nierdzewnej ocenia się nawet na 30 lat, a zatem kupując taki właśnie model oczekuje się, że będzie on służył bardzo długo. Dlatego tak ważne jest to, aby grzejnik był nowoczesny i ponadczasowy. Model grzejnika dekoracyjnego Blues firmy Irsap to z pewnością nowoczesny i nietuzinkowy model charakteryzujący się elegancją, minimalizmem wzbogacając łazienkę nie tylko o element grzewczy ale także o przedmiot dekoracyjny. Blues zbudowany jest z poziomo ułożonych profili grzewczych o profilu prostokątnym 15x30 mm pogrupowanych po 3 sztuki, pomiędzy którymi są przerwy umożliwiające wieszanie mokrych ręczników. Pionowe kolektory zbiorcze o przekroju kwadratu 30x30 ułożone są blisko siebie tworząc raz z profilami bryłę grzejnika w kształcie grzebienia. 

Warianty wykończenia

Grzejnik Blues dostępny jest w dwóch wariantach wykończenia: stal nierdzewna lustrzana (połyskowa) oraz stal nierdzewna satynowana (matowa)

Podłączenie do instalacji wodnej

Standardowo grzejnik posiada przyłącze dolne po prawej lub lewej stronie  - rozstaw króćców równy 50 mm – zasilanie i powrót zależny od zastosowanych zaworów

Cena grzejnika Blues obejmuje:

Kompletny zestaw montażowy, 1 korek zaślepiający z osłonką i 2 odpowietrzniki

Dopuszczalne parametry pracy

Dopuszczalne ciśnienie robocze: 4 bary

Maksymalna temperatura wody: 95 stopni C

Gwarancja grzejnika Blues

Producent Irsap udziela 5 lat gwarancji na powłokę i szczelność

Pokaż więcej
Schowaj Kategorie

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji