Opinie o Nas Grzejnik Shelf - drabinka łazienkowa ze stali nierdzewnej

Filtruj według

Cena
1555 3119
Producenci
Wysokość
600 900
Szerokość
500 530
Głębokość
321 321
Moc
309 556
Rozstaw podłączeń dolny
468 500
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Shelf

Grzejnik Shelf - drabinka łazienkowa ze stali nierdzewnej

Grzejnik Shelf to drabinka łazienkowa wykonana ze stali nierdzewnej. Charakteryzuje się specjalnymi półkami, również grzejącymi, na których spokojnie można odwieszać przemoczone ręczniki oraz inne tekstylia. Kaloryfer w całości zbudowany jest z okrągłych profili grzewczych. Shelf świetnie odnajdzie się w każdej łazience, gdzie będzie oddawał ciepło do pomieszczenia oraz pełnił rolę wytrzymałej suszarki. 

Dane techniczne:

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Wyposażenie standardowe: korek, odpowietrznik, zestaw mocowań ściennych.

Stal nierdzewna charakteryzuje się wysoką odpornością na rdzę i korozję, dzięki czemu grzejnik może znajdować się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienka. Kaloryfer Shelf powinien znajdować się minimum 100 mm nad podłożem. Model w standardzie ma cztery otwory z gwintem wewnętrznym 1/2”, co oznacza, że może zostać podłączony klasycznie od dołu jak i krzyżowo. 

Z racji materiału, z jakiego wykonany jest grzejnik, nie ma możliwości wyboru koloru kaloryfera. Dostępny jest tylko jako polerowany na wysoki połysk. Czyszczenie modelu należy przeprowadzać wyłącznie wilgotną szmatką, bez używania żrących lub agresywnych środków chemicznych. Shelf to model praktyczny, ciekawie zbudowany i nadający się do każdej łazienki, a jego półki z pewnością nie raz przydadzą się do porządnego suszenia tkanin.

Pokaż więcej