Opinie o Nas Grzejnik Calor Plus - Radeco

Filtruj według

Cena
2404 4566
Producenci
Wysokość
800 1750
Szerokość
500 600
Głębokość
190 190
Moc
471 1174
Rozstaw podłączeń dolny
470 570
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Calor Plus

Grzejnik Calor Plus - Radeco

Grzejnik łazienkowy Calor Plus został wyprodukowany ze stali nierdzewnej. Konstrukcja modelu jest ciekawa, bowiem część profili znajduje się w poprzek, między kolektorami, a druga grupa wystaje do przodu. Dzięki temu, mamy oddzielną część typowo grzewczą oraz przeznaczoną do suszenia przemoczonych ręczników kąpielowych lub innych tkanin.

Dane techniczne:

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Wyposażenie standardowe: korek, odpowietrznik, zestaw mocowań ściennych.

Materiał, jakim jest stal nierdzewna cechuje bardzo wysoka odporność na rdzę i korozję. Dzięki temu, grzejnikom z tego tworzywa nie straszna praca w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Model Calor Plus należy montować co najmniej 100 mm nad podłogą. Kaloryfer dostarczany jest w standardzie z czterema otworami 1/2”. Dzięki temu, możliwy jest montaż za pomocą klasycznego dolnego przyłącza lub krzyżowego.

Nie ma możliwości wyboru koloru grzejnika, bowiem ze względu na wykorzystany materiał, Calor Plus występuje tylko jako polerowany na wysoki połysk. Oczyszczanie modelu jest bardzo proste, wystarczy użyć zwyczajnej wilgotnej szmatki. Grzejnik Calor Plus odnajdzie się w każdej łazience, dzięki swojej unikatowej konstrukcji. Kaloryfer z jednej strony będzie ogrzewał pomieszczenie, a z drugiej suszył przemoczone ręczniki.

Pokaż więcej