Opinie o Nas Grzejnik Triden - Radeco

Triden

Grzejnik Triden - Radeco

Grzejnik Triden to asymetryczna drabinka łazienkowa, do której produkcji używa się wysokiej jakości stali nierdzewnej. Na masywnych, okrągłych kolektorach, znajdują się profile grzewcze, oddalone od siebie w tej samej odległości. Odwieszanie tkanin i przemoczonych ręczników kąpielowych jest komfortowe i nie sprawia problemów, ze względu na duże przerwy między poszczególnymi rurkami.

Dane techniczne:

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Wyposażenie standardowe: korek, odpowietrznik, zestaw mocowań ściennych.

Stal nierdzewna sama w sobie jest odporna na rdzę oraz korozję, przez co kaloryfer z tego materiału będzie pracował przez wiele lat. Praca w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności jak np. łazienka to żaden problem. Producent zaleca, aby montować grzejnik min. 100 mm nad podłogą. W standardzie model dostarczany jest z czterema króćcami przyłączeniowymi 1/2” z gwintem wewnętrzny. Model klasycznie podłączany jest od dołu, ale w razie potrzeby można użyć przyłącza krzyżowego.

Grzejnik Triden występuje tylko jako polerowany na wysoki połysk, nie ma możliwości wyboru innego koloru. W utrzymaniu czystości grzejnika pomoże zwykła szmatka, należy unikać agresywnych środków chemicznych. Triden można z powodzeniem stosować w każdej łazience. Z jednej strony pomoże on osuszyć ręczniki, a z drugiej ogrzać wskazane pomieszczenie.

Pokaż więcej
Schowaj Kategorie

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji