Opinie o Nas Grzejnik Triden - Radeco

Filtruj według

Cena
1326 1670
Producenci
Wysokość
700 900
Szerokość
530 630
Głębokość
131 131
Moc
279 404
Rozstaw podłączeń dolny
160 160
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Triden

Grzejnik Triden - Radeco

Grzejnik Triden to asymetryczna drabinka łazienkowa, do której produkcji używa się wysokiej jakości stali nierdzewnej. Na masywnych, okrągłych kolektorach, znajdują się profile grzewcze, oddalone od siebie w tej samej odległości. Odwieszanie tkanin i przemoczonych ręczników kąpielowych jest komfortowe i nie sprawia problemów, ze względu na duże przerwy między poszczególnymi rurkami.

Dane techniczne:

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Wyposażenie standardowe: korek, odpowietrznik, zestaw mocowań ściennych.

Stal nierdzewna sama w sobie jest odporna na rdzę oraz korozję, przez co kaloryfer z tego materiału będzie pracował przez wiele lat. Praca w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności jak np. łazienka to żaden problem. Producent zaleca, aby montować grzejnik min. 100 mm nad podłogą. W standardzie model dostarczany jest z czterema króćcami przyłączeniowymi 1/2” z gwintem wewnętrzny. Model klasycznie podłączany jest od dołu, ale w razie potrzeby można użyć przyłącza krzyżowego.

Grzejnik Triden występuje tylko jako polerowany na wysoki połysk, nie ma możliwości wyboru innego koloru. W utrzymaniu czystości grzejnika pomoże zwykła szmatka, należy unikać agresywnych środków chemicznych. Triden można z powodzeniem stosować w każdej łazience. Z jednej strony pomoże on osuszyć ręczniki, a z drugiej ogrzać wskazane pomieszczenie.

Pokaż więcej