Opinie o Nas Grzejnik łazienkowy Triden Plus - Radeco

Filtruj według

Cena
3188 3948
Producenci
Wysokość
900 1360
Szerokość
400 400
Głębokość
120 120
Moc
527 792
Rozstaw podłączeń dolny
50 50
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Triden Plus

Grzejnik łazienkowy Triden Plus - Radeco

Grzejnik Triden Plus jest to nowoczesna drabinka łazienkowa, do której produkcji używa się wysokiej jakości stali nierdzewnej. Pomiędzy poszczególnymi grupami profili grzewczych, znajduję się duże przerwy, dzięki którym możliwe jest komfortowe odwieszanie mokrych ręczników. 

Dane techniczne:

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Wyposażenie standardowe: korek, odpowietrznik, zestaw mocowań ściennych.

Triden Plus produkowany jest w całości ze stali nierdzewnej, która charakteryzuje się wysoką odpornością na rdzę i korozję. Pozwala to na spokojną pracę przez wiele lat w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Grzejnik powinien wisieć minimum 100 nad podłożem. W standardzie model dostarczany jest z czterema króćcami przyłączeniowymi 1/2” z gwintem wewnętrzny. Model standardowo podłączany jest poprzez wejście dolne lewe lub prawe 50 mm, ale może być też podłączony bez problemu krzyżowo.

Grzejnik łazienkowy Triden Plus można zakupić tylko w kolorze stali polerowanej na wysoki połysk, nie ma możliwości zamówieniu w innej barwie. Aby grzejnik utrzymać w czystości, wystarczy używać wilgotnej szmatki. Triden Plus znajdzie swoje miejsce w każdej łazience. Z jednej strony pomoże ogrzeje pomieszczenie, a z drugiej wysuszyć przemoczone ręczniki.

Pokaż więcej