Opinie o Nas Grzejnik Melody ze stali nierdzewnej - Radeco

Filtruj według

Cena
1342 1670
Producenci
Wysokość
700 900
Szerokość
770 970
Głębokość
131 131
Moc
279 404
Rozstaw podłączeń dolny
160 160
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Melody

Grzejnik Melody ze stali nierdzewnej - Radeco

Grzejnik łazienkowy Melody to drabinka dla odważnych użytkowników, ceniących sobie użytkowość oraz atrakcyjną warstwę wizualną. Między poszczególnymi profilami grzewczymi znajdują się spore przerwy, co pozwala na komfortowe odwieszanie przemoczonych tkanin.

Dane techniczne:

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Wyposażenie standardowe: korek, odpowietrznik, zestaw mocowań ściennych.

Melody stworzony jest ze stali nierdzewnej, co zapewnia mu dużą odporność na rdzę i korozję. Dzięki czemu, praca w pomieszczeniach gdzie panuje podwyższona wilgotność, nie będzie żadnym problemem. Kaloryfer powinien znajdować się minimum 100 mm nad podłogą. Melody ma nawiercone cztery normalne otwory 1/2” z gwintem wewnętrznym, znajdujące się w kolektorach, czyli po prostu dwa na górze i dwa na dole. Grzejnik podłączany jest klasycznie od dołu, ale można też podłączyć go do instalacji wodnej krzyżowo.

Drabinka Melody przypomina pięciolinię, przez co idealnie będzie komponować się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych pomieszczeniach. Grzejnik występuje tylko w stali polerowanej na wysoki połysk. Utrzymanie modelu w czystości nie stanowi problemu, bowiem wystarczy używać zwykłej wilgotnej szmatki. Melody to kaloryfer, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Pokaż więcej