Opinie o Nas Grzejnik Melody Plus - Radeco

Filtruj według

Cena
3243 3948
Producenci
Wysokość
900 1360
Szerokość
690 690
Głębokość
120 120
Moc
527 792
Rozstaw podłączeń dolny
50 50
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Melody Plus

Grzejnik Melody Plus - Radeco

Drabinka łazienkowa Melody Plus jest to grzejnik, który z pewnością odnajdzie się w każdym domu. Jego nietypowa budowa pozwala na montaż w różnego rodzaju pomieszczeniach. Profile grzewcze pogrupowane są tak, aby móc w komfortowy sposób odwieszać przemoczone ręczniki. 

Dane techniczne:

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Wyposażenie standardowe: korek, odpowietrznik, zestaw mocowań ściennych.

Melody Plus produkowany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia modelowi dużą odporność na rdzę i korozję. To z kolei, pozwala na pracę w pomieszczeniach gdzie panuje podwyższona wilgotność i nie będzie się to wiązało np. z szybkim korodowaniem. Grzejnik powinno się montować min. 100 mm nad podłogą. W grzejniku Melody Plus nawiercone są cztery otwory, z czego każdy ma 1/2” gwint wewnętrzny. Grzejnik podłączany jest standardowo od dołu, ale nie ma problemu z przyłączem krzyżowym.

Projekt Melody Plus został zainspirowany muzyczną pięciolinią, a dzięki unikalnej warstwie wizualnej może być montowany zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych pomieszczeniach. Kaloryfer występuje tylko w kolorze stali polerowanej na wysoki połysk. Grzejnik powinien być czyszczony jedynie za pomocą wilgotnej szmatki, bez używania agresywnych detergentów. Melody Plus to kaloryfer, który z pewnością odnajdzie się w Twojej łazience.

Pokaż więcej