Opinie o Nas Grzejnik Melody Plus - Radeco

Melody Plus

Grzejnik Melody Plus - Radeco

Drabinka łazienkowa Melody Plus jest to grzejnik, który z pewnością odnajdzie się w każdym domu. Jego nietypowa budowa pozwala na montaż w różnego rodzaju pomieszczeniach. Profile grzewcze pogrupowane są tak, aby móc w komfortowy sposób odwieszać przemoczone ręczniki. 

Dane techniczne:

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Wyposażenie standardowe: korek, odpowietrznik, zestaw mocowań ściennych.

Melody Plus produkowany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia modelowi dużą odporność na rdzę i korozję. To z kolei, pozwala na pracę w pomieszczeniach gdzie panuje podwyższona wilgotność i nie będzie się to wiązało np. z szybkim korodowaniem. Grzejnik powinno się montować min. 100 mm nad podłogą. W grzejniku Melody Plus nawiercone są cztery otwory, z czego każdy ma 1/2” gwint wewnętrzny. Grzejnik podłączany jest standardowo od dołu, ale nie ma problemu z przyłączem krzyżowym.

Projekt Melody Plus został zainspirowany muzyczną pięciolinią, a dzięki unikalnej warstwie wizualnej może być montowany zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych pomieszczeniach. Kaloryfer występuje tylko w kolorze stali polerowanej na wysoki połysk. Grzejnik powinien być czyszczony jedynie za pomocą wilgotnej szmatki, bez używania agresywnych detergentów. Melody Plus to kaloryfer, który z pewnością odnajdzie się w Twojej łazience.

Pokaż więcej
Schowaj Kategorie

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji