Opinie o Nas Grzejnik Anila - drabinka ze stali nierdzewnej

Filtruj według

Cena
1625 1938
Producenci
Wysokość
700 900
Szerokość
500 500
Głębokość
201 201
Moc
400 515
Rozstaw podłączeń dolny
160 160
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Anila

Grzejnik Anila - drabinka ze stali nierdzewnej

Grzejnik Anila to nietypowa drabinka łazienkowa, której konstrukcja pozwala zarówno na ogrzewanie pomieszczenia jak i suszenie przemoczonych tkanin. Okrągłe profile grzewcze w kształcie literki „C”, montowane są na pionowych, również okrągłych kolektorach. 

Dane techniczne:

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Wyposażenie standardowe: korek, odpowietrznik, zestaw mocowań ściennych.

Anila to grzejnik stworzony ze specjalnego materiału tj. stali nierdzewnej, która cechuje się wysoką odpornością na rdzę i korozję. Model może pracować w pomieszczeniach, gdzie panuje podwyższona wilgotność, a właściciel nie musi martwić się o potencjalną korozję. Producent zaleca, aby grzejnik montować minimum 100 mm nad podłożem. W kaloryferze nawiercone są cztery otwory z gwintem wewnętrznym 1/2”. Grzejnik podłączany jest standardowo dołem, ale istnieje możliwość podłączenia go również krzyżowo.

Grzejnik Anila charakteryzuje się nietypową warstwą wizualną, ale można go montować nie tylko w klasycznych pomieszczeniach, ale również nowoczesnych. Model można zamówić jedynie jako polerowany na wysoki połysk, nie ma możliwości wyboru innego koloru. Grzejnik powinno czyścić się za pomocą zwykłej, wilgotnej ścierki. Anila z pewnością odnajdzie się w Twojej łazience.

Pokaż więcej