Opinie o Nas Grzejnik Anila - drabinka ze stali nierdzewnej

Anila

Grzejnik Anila - drabinka ze stali nierdzewnej

Grzejnik Anila to nietypowa drabinka łazienkowa, której konstrukcja pozwala zarówno na ogrzewanie pomieszczenia jak i suszenie przemoczonych tkanin. Okrągłe profile grzewcze w kształcie literki „C”, montowane są na pionowych, również okrągłych kolektorach. 

Dane techniczne:

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Wyposażenie standardowe: korek, odpowietrznik, zestaw mocowań ściennych.

Anila to grzejnik stworzony ze specjalnego materiału tj. stali nierdzewnej, która cechuje się wysoką odpornością na rdzę i korozję. Model może pracować w pomieszczeniach, gdzie panuje podwyższona wilgotność, a właściciel nie musi martwić się o potencjalną korozję. Producent zaleca, aby grzejnik montować minimum 100 mm nad podłożem. W kaloryferze nawiercone są cztery otwory z gwintem wewnętrznym 1/2”. Grzejnik podłączany jest standardowo dołem, ale istnieje możliwość podłączenia go również krzyżowo.

Grzejnik Anila charakteryzuje się nietypową warstwą wizualną, ale można go montować nie tylko w klasycznych pomieszczeniach, ale również nowoczesnych. Model można zamówić jedynie jako polerowany na wysoki połysk, nie ma możliwości wyboru innego koloru. Grzejnik powinno czyścić się za pomocą zwykłej, wilgotnej ścierki. Anila z pewnością odnajdzie się w Twojej łazience.

Pokaż więcej
Schowaj Kategorie

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji