Opinie o Nas Grzejnik ze stali nierdzewnej Helix od Radeco

Helix

Grzejnik ze stali nierdzewnej Helix od Radeco

Asymetria w grzejniku dekoracyjnym

Asymetryczna budowa profili grzewczych jest czymś, co wyróżnia grzejnik Helix na tle innych modeli. Jego przestrzenna i skośna bryła intryguję a zarazem powoduje iż jest to wciąż bardzo funkcjonalny grzejnik. Okrągłe rurki wygięte w poziomie i przechylone skośnie oplatają kwadratowe kolektory położone centralnie  i tworzą nietuzinkowy i nietypowy grzejnik łazienkowy. Odpowiedni układ elementów sprawia, że Helix to wciąż bardzo wygodna suszarka na ręczniki.

Podłączenie do instalacji wodnej

Grzejnik Helix w standardzie posiada przyłącze z 2 otworami i dole a rozstaw króćców przyłączeniowych wynosi 50 mm.

Cena obejmuje

Grzejnik Helix fabrycznie przygotowany jest do podłączenia dolnego. Wyposażony jest w korek, odpowietrznik oraz komplet mocowań. Kierunki zasilania i powrotu zależne są od zastosowanych zaworów dekoracyjnych – te należy dobrać według indywidualnych upodobań. Zaleca się zastosowanie dekoracyjnych zaworów typu Quadro, aby podkreślić charakter kwadratowych kolektorów. 

Dopuszczalne parametry pracy

Maksymalne, dopuszczalne ciśnienie wody: 1,0 Mpa

Maksymalna temperatura wody: 95 stopni C

Żywotność grzejników ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna to materiał odporny na korozję, a więc idealna w warunkach, gdzie jakość wody jest niższa. Żywotność grzejników ze stali nierdzewnej szacuje się na nawet 30 lat

Pokaż więcej
Schowaj Kategorie

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji