Opinie o Nas Grzejnik Plaza - funkcjonalny model ze stali nierdzewnej

Filtruj według

Cena
1455 1456
Producenci
Wysokość
730 730
Szerokość
500 500
Głębokość
196 196
Moc
297 297
Rozstaw podłączeń boczny
700 700
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Plaza

Grzejnik Plaza - funkcjonalny model ze stali nierdzewnej

Grzejnik łazienkowy Plaza to idealny model dla każdego, kto ceni sobie praktyczne rozwiązania. Model ten zawiera kilka dodatkowych profili grzewczych, które pełnią rolę wieszaków, na których możemy odwiesić dowolną tkaninę. Przyspawane są poziomo, co zwiększa komfort korzystania z nich.

Dane techniczne:

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Wyposażenie standardowe: korek, odpowietrznik, zestaw mocowań ściennych.

Plaza należy do serii grzejników produkowanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, możliwa jest bezproblemowa praca np. w łazienkach, gdzie występuje podwyższona wilgotność. Grzejnik należy umieścić nad podłożem w odległości min. 100 mm. Model podłączany jest od boku, z prawej lub lewej strony lub krzyżowo. W kaloryferze zawsze nawiercane są 4 gwinty wewnętrzne o średnicy 1/2”, a to jak nimi rozporządzimy zależy wyłączenie od nas.

Grzejnik Plaza to nie tylko funkcjonalność, ale i nietypowa warstwa wizualna. Model występuje w stali polerowanej na wysoki połysk, żadna inna barwa nie jest dostępna. Czyszczenie grzejnika nie powinno sprawiać problemu, bowiem wystarczy zwykła ścierka, delikatnie nawilgocona. Plaza będzie świetnie wyglądać w Twojej łazience, a do tego idealnie sprawdzi się w charakterze suszarki.

Pokaż więcej