Opinie o Nas Grzejnik Plaza Plus - Radeco

Filtruj według

Cena
2293 2294
Producenci
Wysokość
1230 1230
Szerokość
600 600
Głębokość
196 196
Moc
573 573
Rozstaw podłączeń boczny
1200 1200
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Plaza Plus

Grzejnik Plaza Plus - Radeco

Drabinka łazienkowa Plaza Plus to model zaprojektowany dla każdego, kto na pierwszym miejscu stawia praktyczne rozwiązania. Do grzejnika przyspawanych jest kilka dodatkowych profili grzewczych, pełniących rolę wieszaków. Są one ułożone i odpowiednio pogrupowane, aby użytkownik mógł odwieszać ręczniki kąpielowe w komfortowy sposób.

Dane techniczne:

  • Materiał: stal nierdzewna;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Wyposażenie standardowe: korek, odpowietrznik, zestaw mocowań ściennych.

Plaza Plus to jeden z grzejników ze stali nierdzewnej, dystrybuowanej przez firmę Radeco. Dzięki użyciu takiego materiału, możliwa jest wieloletnia praca w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Zaleca się montaż produktu w odległości co najmniej 100 mm od podłogi. Grzejnik podłączany jest za pomocą przyłącza bocznego (lewego lub prawego) czy też krzyżowego. W grzejniku standardowo nawiercane są 4 gwinty wewnętrzne o średnicy 1/2”, a to jak nimi zarządzimy zależy wyłączenie od naszych potrzeb.

Grzejnik Plaza Plus to nie tylko wysoka funkcjonalność, ale i nieszablonowa warstwa wizualna. Poza stalą polerowaną na wysoki połysk, nie ma możliwości wyboru żadnego koloru. Plaza Plus nie tylko dobrze będzie się prezentować w łazience, ale również wysuszy ręczniki kąpielowe i inne tkaniny.

Pokaż więcej