Opinie o Nas Grzejnik dekoracyjny Vibo - Radeco

Filtruj według

Cena
Producenci
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Moc
Rozstaw podłączeń dolny
Materiał
Filtruj

Najnowsze wpisy

Vibo

Grzejnik dekoracyjny Vibo - Radeco

Grzejnik dekoracyjny Vibo to świeże spojrzenie na ozdobny model łazienkowy. Kaloryfer produkowany jest przez polską firmę Radeco, polskiego producenta z wieloletnim doświadczeniem. Choć zachowuje wszystkie klasyczne funkcje drabinki, zdecydowanie inaczej prezentuje się w nowoczesnym pomieszczeniu. Przede wszystkim poza ciepłem oddaje też nieco pozytywnej energii, wynikającej z zaskakującej, lekkiej formy. 

Profile grzewcze ułożone są niesymetrycznie, sprawiają wrażenie jakby były ułożone losowo – raz prosto, raz pod kątem i tak naprzemiennie. Całość zamknięta jest w smukłej ramie, a całość tworzy spójną kompozycję o nazwie Vibo. W komplecie z kaloryferem otrzymujemy odpowietrznik oraz zestaw mocowań naściennych. 

Dane techniczne:

  • Materiał: stal;
  • Maksymalna temperatura pracy: 95°C;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Podłączenie hydrauliczne: dolne środkowe 50 mm.

Grzejnik Vibo dostępny jest w pełnej palecie kolorów Radeco bez żadnych dopłat. Pozwoli to na dopasowanie go do każdej aranżacji. Dedykowany jest do łazienki, ale świetnie sprawdzi się też w kuchni czy przedpokoju. Czyszczenie grzejnika powinno odbywać się jedynie za pomocą wilgotnej ściereczki, należy zdecydowanie unikać agresywnych detergentów.

Pokaż więcej