Opinie o Nas Grzejnik Lima Elektryczny - Terma

Filtruj według

Cena
339 1932
Producenci
Wysokość
500 1700
Szerokość
300 700
Głębokość
140 140
Moc
120 1200
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Lima Elektryczny

Grzejnik Lima Elektryczny  - Terma

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody; jeśli zaś w parze z nią idzie także funkcjonalność, powstaje produkt, będący w stanie sprostać najsurowszym standardom. Mowa oczywiście o grzejniku łazienkowym Lima – projekcie polskiej marki Terma, który przekona do siebie wszystkich fanów prostych i wygodnych rozwiązań.

Wygodna suszarka łazienkowa

Forma drabinki Lima sprawia, że jest ona niezwykle uniwersalna, a co za tym idzie – sprawdzi się w każdej łazience, kuchni, a nawet innych pomieszczeniach. Stalowa kompozycja składa się z pionowych kolektorów, których kwadratowy przekrój mierzy 30 x 30 mm, oraz poziomych, ułożonych z nimi w jednej linii profili grzewczych o przekroju okrągłym, ze średnicą 22 mm. Poszczególne sekcje rurek rozłożono z zachowaniem odpowiednich odstępów, dzięki czemu wieszanie prania i ręczników jest łatwiejsze. Ponadto, Lima posiada dodatkowy profil (lub więcej, zależnie od rozmiaru), który zamontowany jest od frontu i wygięty. Tworzy tym samym dodatkową, funkcjonalną płaszczyznę.

Wykończenie powierzchni

Drabinka Lima Elektryczny może prezentować się inaczej w każdym wnętrzu; wszystko dzięki ogromnym możliwościom w kwestii wyboru wykończenia powierzchni. Terma udostępnia około 250 kolorów, malowanych proszkowo, ale także wykończenie chromowane. Powłoka galwaniczna to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie elegancką grę światła.

Specyfikacja techniczna – Lima

Grzejnik Lima Elektryczny posiada możliwość dopasowania dowolnej grzałki z oferty Terma. Jest to duża elastyczność i możliwość wybrania optymalnego modelu elementu grzewczego. Grzałka może być wkręcona po prawej, jak i po lewej stronie

  • E8 - wbudowana grzałka elektryczna po prawej stronie grzejnika
  • E1 - wbudowana grzałka elektryczna po lewej stronie grzejnika

Gwarancja: 8 lat na powłokę.

Pokaż więcej