Opinie o Nas Grzejniki łazienkowe od Vasco na zbliżającą się jesień i zimę
Grzejniki łazienkowe od Vasco na zbliżającą się jesień i zimę
   2023/09/14
Grzejniki łazienkowe od Vasco na zbliżającą się jesień i zimę

Vasco od wielu lat produkuje bardzo wysokiej jakości grzejniki łazienkowe i dekoracyjne. To bez wątpienia produkt premium, który przez długi czas na rynku wyraźnie zaznaczył swoją obecność. Dzisiaj prezentujemy Państwu trzy wyselekcjonowane modele.

Grzejnik łazienkowy Arche Bad – na miarę naszych czasów

Drabinka łazienkowa Arche Bad charakteryzuje się nowoczesną warstwą wizualną, która idealnie sprawdzi się w obecnie projektowanych sanitariatach. Kolektory oraz profile grzewcze zostały wykonane z tej samej stalowej rury o przekroju 45 x 20 mm. Pomiędzy grupami poziomych rurek znajdują się specjalnie przerwy, które zostały zaprojektowane, aby można było łatwiej odwieszać ręczniki. Standardowo grzejnik Arche Bad malowany jest na kolor biały RAL 9016, ale na życzenie można wybrać dowolny kolor zgodnie z paletą Vasco.

Arche Bad - Vasco

Grzejnik dekoracyjny Oni O-P – ozdoba w łazience

Drabinka łazienkowa to nie jedyna opcja, na jaką możemy zdecydować się w sanitariacie. Dobrym przykładem innego rozwiązania jest grzejnik ozdobny Oni O-P, czyli model z idealnie płaskim frontem. Tym, co go wyróżnia to dodatkowe wycięcia, które pozwalają na odwieszanie mokrych tekstyliów. Kaloryfer wykonany jest z płaskiej, aluminiowej płyty o grubości 8 mm. Wewnątrz znajduje się rurka miedziana, która odpowiada za grzanie.

Grzejnik Oni O-P z wycięciami - Vasco

Drabinka Prado – prostota i minimalizm

Grzejnik do łazienki Prado charakteryzuje prostota wykonania i neutralność warstwy wizualnej. Model będzie pasował do różnych łazienek zarówno tych klasycznych jak i bardziej nowoczesnych. Masywne kolektory o przekroju 56 x 34 mm, a w środku okrągłe profile grzewcze o średnicy 24 mm. Do kaloryfera istnieje możliwość podłączenia grzałki elektrycznej. Grzejnik łazienkowy Prado od firmy Vasco to idealne, uniwersalne rozwiązanie. 

Drabinka do łazienki - Prado

Belgijski producent ma swoim portfolio wiele różnych modeli kaloryferów, które są popularne w całej Europie. Zachęcamy do eksplorowania produktów Vasco na własną rękę, a w razie pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Komentarze

Log in or register to post comments