Opinie o Nas grzejnikon.pl

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Producenci
Cena
0 38244
Wysokość
143 2400
Szerokość
60 3000
Moc
53 5069
Głębokość
25 670
Podłączenie
więcej... mniej
Podłączenie
więcej... mniej
Rozstaw podłączeń dolny
40 2050
Rozstaw podłączeń boczny
50 2160
Materiał
więcej... mniej

Najnowsze wpisy

Nowe grzejniki łazienkowe w ofercie Radeco
Firma Radeco sukcesywnie i konsekwentnie wprowadza na rynek nowe grzejniki, niejednokrotnie zaskakujące pod względem wzornictwa. Stałe rozszerzanie oferty świadczy o dobrej drodze rozwoju marki. Tym razem, bydgoski producent rozszerzył segment ozdobnych kaloryferów łazienkowych.
Grzejniki dekoracyjne premium
Sztuka użytkowa objawia się nam w różnych ciekawych formach oraz wzorach. W naszych domach coraz częściej pojawią się nietypowe lampy, meble, parapety czy okna. Również grzejniki wydają się idealne ku temu, aby pokazywać światu swoją formę ekspresji, a jednocześnie zapewniać użytkownikom odpowiednią dawkę ciepła, czyli to do czego zostały pierwotnie wymyślone. Przedstawiamy wybrane modele kaloryferów dekoracyjnych z kategorii „Premium”.
Asymetryczna, dekoracyjna drabinka do łazienki
Segment grzejników łazienkowych jest bardzo rozbudowany i znajdziemy w nim wiele ciekawych modeli. Producenci prześcigają się w projektowaniu przeróżnych form, które mogą zaciekawić potencjalnego klienta. Rosnącą popularnością cieszą się asymetryczne drabinki, a my postaramy się przybliżyć Państwu kilka modeli, które nie dość, że posłużą za ozdobę to dodatkowo za suszarkę do ręczników kąpielowych.
Grzejniki żeliwne, czyli nowoczesność i klasyka w jednym
Grzejniki żeliwne to wciąż popularne modele, po które chętnie sięgają klienci. Swego czasu, podczas stawiania wielopiętrowych budynków z tzw. wielkiej płyty, niepodzielnie rządziły w kwestii popularności i były stosowane zarówno w salonie, sypialni jak i… łazience.