Opinie o Nas grzejnikon.pl

Filtruj według

Cena
0 38244
Producenci
Model
Wysokość
143 2400
Szerokość
60 3000
Moc
0 5069
Rozstaw podłączeń boczny
0 2160
Rozstaw podłączeń dolny
0 2050
Podłączenie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej

Najnowsze wpisy

Nowe modele grzejników od firmy Luxrad
Projektanci firmy Luxrad co jakiś czas wprowadzają na rynek nowe modele grzejników. Podążając za nowymi trendami ale także dbając o funkcjonalność udowadniają, że nie przypadkowo są mocnym graczem na rynku grzejników w Polsce. Przedstawiamy dziś dwa nowe modele.
Grzałki elektryczne KTX. Nowoczesne i niezawodne
Terma, oprócz produkcji grzejników, jest największym producentem grzałek elektrycznych do grzejników w Polsce. Oferuje do wyboru kilkanaście rożnych modeli różniących się wyglądem oraz funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z opisem kilku najbardziej popularnych modeli z serii KTX
Nowe grzejniki łazienkowe w ofercie Radeco
Firma Radeco sukcesywnie i konsekwentnie wprowadza na rynek nowe grzejniki, niejednokrotnie zaskakujące pod względem wzornictwa. Stałe rozszerzanie oferty świadczy o dobrej drodze rozwoju marki. Tym razem, bydgoski producent rozszerzył segment ozdobnych kaloryferów łazienkowych.
Grzejniki dekoracyjne premium
Sztuka użytkowa objawia się nam w różnych ciekawych formach oraz wzorach. W naszych domach coraz częściej pojawią się nietypowe lampy, meble, parapety czy okna. Również grzejniki wydają się idealne ku temu, aby pokazywać światu swoją formę ekspresji, a jednocześnie zapewniać użytkownikom odpowiednią dawkę ciepła, czyli to do czego zostały pierwotnie wymyślone. Przedstawiamy wybrane modele kaloryferów dekoracyjnych z kategorii „Premium”.
Asymetryczna, dekoracyjna drabinka do łazienki
Segment grzejników łazienkowych jest bardzo rozbudowany i znajdziemy w nim wiele ciekawych modeli. Producenci prześcigają się w projektowaniu przeróżnych form, które mogą zaciekawić potencjalnego klienta. Rosnącą popularnością cieszą się asymetryczne drabinki, a my postaramy się przybliżyć Państwu kilka modeli, które nie dość, że posłużą za ozdobę to dodatkowo za suszarkę do ręczników kąpielowych.
  • 1
  • 2
Showing 1 do 5 of 6 (1 Pages)