Opinie o Nas Zestaw zaworów All in One "Royal" - Vario Term
  • -30%
Zestaw zaworów Royal All in One od firmy Vario Term
  • Zestaw zaworów Royal All in One od firmy Vario Term
  • Zestaw zaworów Royal All in One od firmy Vario Term

Zestaw zaworów All in One "Royal"

421,15 zł
294,81 zł
brutto
Zniżka 30%
Producent:
Ilość

Wybrany wariant:
Kolor chrom
Rodzaj złączek Rurka Alu Pex - 16x2 mm
Typ zaworu kątowy
Kolor
Rodzaj złączek
Typ zaworu

Jeśli potrzebujesz zaworów w wersji kątowej lub prostej, ROYAL ALL IN ONE będzie jednocześnie świetnym wyborem ze względu na niepowtarzalny design oraz idącą w parze cenę. Rozwiązanie z tym zestawem zastosujemy niemal w każdym możliwym podłączeniu naszego grzejnika, zarówno dolnym standardowym, jak i we wszystkich podłączeniach bocznych oraz nawet w przyłączu dolnym środkowym 50mm. Proponowany zestaw charakteryzuje się kierunkiem głowicy termostatycznej zwróconej na wprost (patrząc na grzejnik stojąc do niego przodem).

W zależności od rodzaju instalacji i wybranego zaworu (kątowy lub prosty), w skład kompletu wchodzą:

  • zawór termostatyczny z głowicą termostatyczną, zawór odcinający (kątowy lub prosty)
  • adaptery do standardowych instalacji: ALUPEX 16/2 lub miedź 15mm
  • zestaw maskujący z rozetą i tulejami, które zapewnią eleganckie wykończenie

Royal można zamówić w różnorodnych kolorach: poczynając od uniwersalnego chromu, kończąc na nietypowych barwach dostępnych w palecie firmowej. Wybrany zestaw jest jednym z najbardziej standardowych rozwiązań. Zawory w wersji prostej, najczęściej spotykać można w przyłączach stosowanych przy miejskim ogrzewaniu.

Techniczna charakterystyka Royal, to przede wszystkim standardowe rozmiary gwintów. 

Ten skierowany do instalacji osadzonej w ścianie, posiada wejście wewnętrzne 1/2” GW1/2”. Wkręcamy do niego adapter alupexowy lub miedziany, nakładamy rurkę wychodzącą ze ściany o średnicy 16/2mm lub 15mm w zależności od wybranego rodzaju złączek i zakręcamy nakładkę tworząc szczelne połączenie. W międzyczasie nakładamy na rurkę instalacyjną rozetę maskującą, która ma przylegać do ściany wraz z tuleją. Całość da nam niezwykle efektowny i elegancki wygląd. Gwint zaworu skierowany do wlotu grzejnika posiada rozmiar ½ , i jest gwintem zewnętrznym GZ1/2. 

AROGSO202CFK (PEX)

Opis

Materiał
Stal