Opinie o Nas Zestaw All in One "Master" - Vario Term
  • -30%

Zestaw All in One "Master"

373,24 zł
261,27 zł Zniżka 30%
brutto
Producent:
koperta Zadaj pytanie o produkt
ZAPYTAJ O PRODUKT

Zestaw All in One "Master"

Ilość

Wybrany wariant:
Kolor biały
Orientacja PRAWY (głowica na zasilaniu po prawej, powrót po lewej)
Kolor
Orientacja

Zestaw instalacyjny „Master” docenią zwolennicy eleganckiego designu w przystępnej cenie. Dzięki osiowej konstrukcji zaworu termostatycznego, przy odpowiednim doborze strony zasilania możliwe jest schowanie głowicy termostatycznej pod kaloryferem. To bardzo popularne rozwiązanie, doceniane nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również przez projektantów wnętrz. 

Zestaw „Master” składa się z:

  • trójosiowego zaworu termostatycznego z wkładką M30x1,5;
  • dwuosiowego zaworu odcinającego;
  • głowicy Prestige;
  • rozet i tuleji maskujących;
  • złączek do instalacji alupex 16x2 oraz miedzianej 15 mm.

Za projekt i produkcję zestawu zaworów odpowiada firma Vario Term, która posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań dla rynku grzewczego. W przypadku modelu „Master” klient musi podać jedną rzecz tj. która rurka, patrząc na wprost kaloryfera, jest zasilająca, czyli doprowadza czynnik grzewczy do grzejnika. Jeżeli jest to prawa, wybieram zawór prawy, a głowica będzie skierowana w lewo i vice versa. Przy wyborze strony lewej, głowica będzie po lewej skierowana w prawo. 

Bogata kolorystyka to bardzo duży atut produktów Vario Term. Klient może wybrać jedną z barw proponowanych przez markę, ale jest możliwe zamówienie w wybranym kolorze RAL, aczkolwiek jest to indywidualna wycena w każdym wypadku. Zestaw zaworów „Master” objęty jest trzyletnią gwarancją producenta, co jest potwierdzeniem zaufania firmy do swoich produktów. 

AEMAGSO206CFK/P/PEX
2019-05-15