Opinie o Nas Zestaw zaworów All in One "Twins" Czarny Mat i Złoty Galwaniczny - Vario Term
  • -30%
Zestaw zaworów All in One Twins - dekoracyjne zawory do grzejników
  • Zestaw zaworów All in One Twins - dekoracyjne zawory do grzejników
  • Zestaw zaworów All in One Twins - dekoracyjne zawory do grzejników
  • Zestaw zaworów All in One Twins - dekoracyjne zawory do grzejników

Zestaw zaworów All in One "Twins" Czarny Mat i Złoty Galwaniczny

856,08 zł
599,26 zł
brutto
Zniżka 30%
Producent:
Ilość

Wybrany wariant:
Orientacja LEWY (głowica na powrocie po lewej, zasilanie po prawej)
Rodzaj złączek Rurka Alu Pex - 16x2 mm
Orientacja
Rodzaj złączek

Nowoczesny styl grzejników wymaga odpowiednio nowoczesnych zaworów, by odpowiednio nadgonić modę, firma Vario Term wypuściła sprawdzony zestaw All in one „Twins” w nowoczesnych eleganckich kolorach. Co warto zaznaczyć, że każdy element został zadbany, żeby idealnie pasował do reszty. Jest to idealne u korowanie każdego modnego grzejnika.

W skład kompletu wchodzą:

  • zawór zintegrowany z ozdobną głowicą Prestige
  • adaptery: ALUPEX 16/2 lub miedź 15mm
  • zestaw maskujący z rozetą i tulejami, które zapewnią eleganckie wykończenie, nyple redukcyjne

Firma VARIO TERM od lat dostarcza najlepsze rozwiązania dla nabywców grzejników w postaci technologii instalacyjnej. Proponowane zawory montowane są według innowacyjnej metody, gdzie głowica termostatyczna oznacza kierunek powrotu. Przed zakupem należy ustalić, w której rurce posiadamy wodę ciepłą i zimną, i na tej podstawie dobrać odpowiedni zawór. Jeśli w wybranym podłączeniu grzejnika posiadasz zasilanie (wodę ciepłą) w rurce prawej, to wybierasz zestaw ALL IN ONE lewy, wtedy głowica skierowana będzie w stronę lewą. W sytuacji gdy w naszej instalacji rurka z ciepłą wodą znajduje się po lewej stronie, montujemy zawór prawy z głowicą skierowaną w stronę prawą.

Konstrukcja zaworu łączy instalację z grzejnikiem w sposób kątowy. Przyłącza skierowane w stronę ściany posiadają gwint zewnętrzny GZ3/4”, na który nakręcane są złączki alupex 16/2mm lub miedziane 15mm, lub bezpośrednio wkręcany jest do gwintu wewnętrznego GW3/4”.

Do przyłączenia zaworu z grzejnikiem służy gwint wewnętrzny ¾ GW3/4” zredukowany do gwintu zewnętrznego 1/2” GZ1/2” - w popularnej „drabince” najczęściej spotykane otwory to gwint wewnętrzny 1/2”, co idealnie połączy nasz zawór z wymarzonym grzejnikiem tworząc elegancką i w pełni sprawną konstrukcję.

APTSGS0223CFK

Opis

Materiał
Stal