Opinie o Nas Zestaw zaworów All in One "Twins" - Vario Term
  • -30%
Zestaw zaworów All in One Twins - dekoracyjne zawory do grzejników
  • Zestaw zaworów All in One Twins - dekoracyjne zawory do grzejników
  • Zestaw zaworów All in One Twins - dekoracyjne zawory do grzejników
  • Zestaw zaworów All in One Twins - dekoracyjne zawory do grzejników
  • Zestaw zaworów All in One Twins - dekoracyjne zawory do grzejników
  • Zestaw zaworów All in One Twins - dekoracyjne zawory do grzejników

Zestaw zaworów All in One "Twins"

652,27 zł
456,59 zł
brutto
Zniżka 30%
Producent:
Ilość

Wybrany wariant:
Kolor chrom
Orientacja LEWY (głowica na powrocie po lewej, zasilanie po prawej)
Rodzaj złączek Rurka Alu Pex - 16x2 mm
Kolor
Orientacja
Rodzaj złączek

Świetny zestaw zaworów zintegrowanych do podłączenia o rozstawie 50mm. ALL IN ONE czyli „wszystko w jednym” zdobywa rynek dzięki oszczędności czasu przy doborze odpowiednich złączek oraz maskownic, a co najważniejsze w kompletnym zestawie okazuje się rozwiązaniem zdecydowanie tańszym. Polski producent zadbał o każdy szczegół poczynając od jakości, skończywszy na cenie tych niepowtarzalnych zaworów. Dostępny w pełnej palecie kolorów specjalnych od VARIO TERM, idealnie podkreśli efekt wizualny każdego grzejnika.

W skład kompletu wchodzą:

  • zawór zintegrowany z ozdobną głowicą termostatyczną
  • adaptery do standardowych instalacji: ALUPEX 16/2 lub miedź 15mm
  • zestaw maskujący z rozetą i tulejami, które zapewnią eleganckie wykończenie
  • nyple redukcyjne

Firma VARIO TERM od lat dostarcza najlepsze rozwiązania dla nabywców grzejników w postaci technologii instalacyjnej. Proponowane zawory montowane są według innowacyjnej metody, gdzie głowica termostatyczna oznacza kierunek powrotu. Przed zakupem należy ustalić, w której rurce posiadamy wodę ciepłą i zimną, i na tej podstawie dobrać odpowiedni zawór. Jeśli w wybranym podłączeniu grzejnika posiadasz zasilanie (wodę ciepłą) w rurce prawej, to wybierasz zestaw ALL IN ONE lewy, wtedy głowica skierowana będzie w stronę lewą. W sytuacji gdy w naszej instalacji rurka z ciepłą wodą znajduje się po lewej stronie, montujemy zawór prawy z głowicą skierowaną w stronę prawą.

Konstrukcja zaworu łączy instalację z grzejnikiem w sposób kątowy. Przyłącza skierowane w stronę ściany posiadają gwint zewnętrzny GZ3/4”, na który nakręcane są złączki alupex 16/2mm lub miedziane 15mm, lub bezpośrednio wkręcany jest do gwintu wewnętrznego GW3/4”.

Do przyłączenia zaworu z grzejnikiem służy gwint wewnętrzny ¾ GW3/4” zredukowany do gwintu zewnętrznego 1/2” GZ1/2” - w popularnej „drabince” najczęściej spotykane otwory to gwint wewnętrzny 1/2”, co idealnie połączy nasz zawór z wymarzonym grzejnikiem tworząc elegancką i w pełni sprawną konstrukcję.

ATSGSO202CFK

Opis

Materiał
Stal