Opinie o Nas Zestaw All in One "Axi Elegancki" - Vario Term
  • -30%

Zestaw All in One "Axi Elegancki"

420,66 zł
294,46 zł
brutto
Zniżka 30%
Producent:
Ilość

Wybrany wariant:
Kolor chrom
Rodzaj złączek Rurka miedziana - Cu 15x1 mm
Kolor
Rodzaj złączek

Zestaw „Axi” All in One to dość nietypowy zestaw zaworowy stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą, aby głowica termostatyczna nie wystawała do przodu i nie stwarzała ryzyka jej uszkodzenia. Jest to szczególnie przydatne w małych pomieszczeniach, gdzie liczy się każdy skrawek przestrzeni. Głowica będzie skierowana w dół a przy podłączeniu bocznym głowica skierowana jest w bok. Zawory Axi All in One mogą być wykonane standardową techniką malowania proszkowego z palety kolorów Vario Term, jak i  pokryte powłoką galwaniczną tj. chrom, satyna, nikiel szlifowany, czy mosiądz antyczny. 

W skład zestawu wchodzi:

  • Zawór termostatyczny w wersji aksjalnej GZ 1/2” x GW 1/2”, gwint do głowicy M30x1,5
  • Zawór powrotny kątowy GZ 1/2” x GW 1/2”
  • Głowica termostatyczna Prestige M30x1,5
  • Adaptery na PEX (16x2) lub miedź (15mm)
  • Rozeta maskująca pojedyncza, tuleja maskująca

Podczas wyboru produktu należy określić rodzaj instalacji, aby dobrać odpowiednie złączki. Standardowo do wyboru są 2 rodzaje złączek: do instalacji ALU-PEX 16x2 mm oraz do miedzi 15mm. Zestaw All in One posiada w swoim składzie rozety i tuleje maskujące pozwalające przykryć rurki wystające ze ściany a także zamaskować otwory montażowe. Oprócz niewątpliwych zalet estetycznych otrzymujemy gotowy zestaw w dobrej cenie, który tworzy jedną całość i skraca czas montażu.

W przypadku innych rurek należy skontaktować się ze sprzedawcą w celu dobrania innych adapterów niż te, które są dostępne w zestawie. 

AEAXIGSO202C/CU