Opinie o Nas Zestaw All in One "Quattro" - Vario Term
  • -30%

Zestaw All in One "Quattro"

779,82 zł
545,87 zł
brutto
Zniżka 30%
Producent:
Ilość

Wybrany wariant:
Kolor chrom
Orientacja PRAWY (głowica na zasilaniu po prawej, powrót po lewej)
Rodzaj złączek Rurka miedziana - Cu 15x1 mm
Kolor
Orientacja
Rodzaj złączek

Zestaw „Quattro” All in One to niespotykane, dekoracyjne zawory grzejnikowe. Idealnie będą pasować do wszystkich modeli, których kolektory mają kwadratowe zakończenie. To jedna z unikatowych cech, świadczących o dużej popularności kompletu. Za produkcję zaworów odpowiada Vario Term, czyli wieloletni, polski producent rozwiązań z zakresu techniki grzewczej. 

Zestaw All in One Quattro składa się z:

  • trójosiowego zaworu termostatycznego z wkładką M30x1,5;
  • trójosiowego zaworu odcinającego/powrotnego;
  • głowicy Prestige GS.02;
  • zestawu maskującego;
  • złączek do wybranej instalacji.

Klient musi określić stronę zaworu, czyli stronę montażu głowicy. Ta montowana jest w tym wypadku zawsze tam, gdzie znajduje się rurka zasilająca. Mówiąc wprost – jeżeli rurka zasilająca jest prawa, należy wybrać model prawy, wtedy tamże będzie głowica, skierowana w lewo pod kaloryfer. Sytuacja jest analogiczna w przypadku lewej rurki zasilającej. Do tego należy zastanowić się nad odpowiednimi złączkami – należy zdecydować się dokładnie na takie, jakie są u nas w domu. Gwarancja na zestaw zaworów udzielana jest na okres trzech lat.

Równie ważna dla wielu może być kolorystyka wybieranych zaworów, która akurat w przypadku firmy Vario Term jest bardzo bogata. Istnieje możliwość wyboru jednej z dedykowanych barw producenta, ale na życzenie możliwe jest pomalowanie kompletu na jeden z wybranych kolorów RAL. Jest to możliwe wyłącznie na indywidualne zamówienie. Zestaw ekskluzywny „Quattro” z pewnością idealnie odnajdzie się Twoim domu przy Twoim grzejniku.

AQGSO202CFK/P/CU