Opinie o Nas Zestaw All in One "Integra" - Vario Term
  • -30%
Zestaw All in One "Integra" od Vario Term
  • Zestaw All in One "Integra" od Vario Term
  • Zestaw All in One "Integra" od Vario Term
  • Zestaw All in One "Integra" od Vario Term

Zestaw All in One "Integra"

779,82 zł
545,87 zł
brutto
Zniżka 30%
Producent:
Ilość

Wybrany wariant:
Kolor chrom
Orientacja PRAWY (głowica na zasilaniu po prawej, powrót po lewej)
Rodzaj złączek Rurka miedziana - Cu 15x1 mm
Kolor
Orientacja
Rodzaj złączek

Dla osób chcących zastosować dodatkową grzałkę elektryczną dobrym rozwiązaniem będzie z pewnością zakup zestawu „Integra” od Vario Term. Przeznaczony jest właśnie do podłączenia grzejnika z grzałką poprzez zawór bezpośrednio do kolektora grzejnika. Dzieję się to dzięki budowie zaworu powrotnego, poprzez który podłączamy pręt grzewczy. Takie rozwiązanie powoduję, iż nie musimy stosować dodatkowych trójników oraz co najważniejsze zachowujemy rozstaw grzejnika odpowiednio do szerokości. Zawory mogą być pomalowane zarówno lakierem proszkowym z bogatej palety kolorów Vario Term, jak i pokryte powłoką galwaniczną - chrom, satyna, nikiel szlifowany, mosiądz antyczny. 

W skład zestawu wchodzą:

  • Zawór termostatyczny osiowy GZ 1/2” x GZ M22x1/2”, gwint do głowicy M30x1,5
  • Zawór powrotny do grzałki osiowy GZ 1/2” x GZ M22x1/2”
  • Głowica termostatyczna Prestige M30x1,5
  • Adaptery na PEX (16x2) lub miedź (15mm)
  • Rozeta maskująca pojedyncza, tuleja maskująca

Jak dobrać odpowiedni zestaw?

W przypadku zaworu Integra należy pamiętać, że zawór termostatyczny powinien być montowany  na rurce zasilającej, a zawór do grzałki na rurce powrotnej. Do wyboru mamy wersję lewą i prawą:

Wersja lewa:

zawór termostatyczny, głowica termostatyczna po lewej, skierowana w prawo ( rurka zasilająca), zawór odcinający do grzałki  po stronie prawej ( rurka powrotna)

Wersja prawa:

zawór termostatyczny, głowica termostatyczna po prawej, skierowana w lewo ( rurka zasilająca), zawór odcinający do grzałki  po stronie lewej ( rurka powrotna)

W standardzie mamy do wyboru 2 rodzaje adapterów do instalacji ALU-PEX 16x2 mm oraz na rurkę miedzianą 15 mm. W przypadku innego rodzaju rurek należy kupić zawory pojedyncze oraz zapytać o możliwość dokupienia innych adapterów niż te, które są w zestawie.

AIGSO202CFK/P/CU