Opinie o Nas Zestaw All in One "Vision regulacyjny" - Vario Term
  • -30%

Zestaw All in One "Vision regulacyjny"

395,08 zł
276,55 zł Zniżka 30%
brutto
Producent:
koperta Zadaj pytanie o produkt
ZAPYTAJ O PRODUKT

Zestaw All in One "Vision regulacyjny"

Ilość

Wybrany wariant:
Kolor chrom
Orientacja PRAWY (głowica na zasilaniu po prawej, powrót po lewej)
Rodzaj złączek Rurka miedziana - Cu 15x1 mm
Kolor
Orientacja
Rodzaj złączek

Zestaw regulacyjny „Vision” to ekonomiczne i doceniane rozwiązanie, zaproponowane przez firmę Vario Term. Dzięki temu, iż zawory nie są termostatyczne, mogą świetnie sprawdzić się przy grzejniku, który znajduje się w pomieszczeniu z ogrzewaniem podłogowym. Świetna prezencja oraz możliwość schowania gałki regulacyjnej wzdłuż profili grzewczych to główne, aczkolwiek nie jedyne atuty zestawu. 

Komplet „Vision regulacyjny” składa się z:

  • zaworu regulacyjnego trójosiowego;
  • zaworu odcinającego trójosiowego; 
  • złączek do instalacji miedzianej 15 mm lub alupex 16x2;
  • zestawu maskującego (rozet oraz tulei).

Dzięki gwintom zewnętrznym 1/2”, możliwe jest zastosowanie zaworów do praktycznie wszystkich modeli łazienkowych. Należy wybrać odpowiednią stronę zasilania tj. która rurka jest zasilająca. Jeżeli jest to rurka prawa, zawór regulacyjny będzie po prawej, skierowany w lewo i na odwrót w przypadku lewej rurki zasilającej. Do tego trzeba wybrać odpowiednie złączki – alupex 16x2 lub miedź 15 mm. Ich wybór zależy od tego, co biegnie w ścianie w domu. W razie wątpliwości należy skonsultować się z miejscowym fachowcem.

Zestaw „Vision regulacyjny” można zamówić we wszystkich kolorach z palety Vario Term. Najprostszym rozwiązaniem jest wybór zaworów chromowanych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby była to np. matowa czerń. Gwarancja na zestaw zaworów udzielana jest na okres trzech lat, co pokazuje jak duże zaufanie marka ma do własnych wyrobów.

AVIR02P/CU
2019-05-15