Opinie o Nas Zestaw All in One "Elegant" - Vario Term
  • -30%

Zestaw All in One "Elegant"

372,94 zł
261,06 zł Zniżka 30%
brutto
Producent:
koperta Zadaj pytanie o produkt
ZAPYTAJ O PRODUKT

Zestaw All in One "Elegant"

Ilość

Wybrany wariant:
Kolor biały
Typ zaworu kątowy
Kolor
Typ zaworu

Zestaw instalacyjny Elegant to idealne rozwiązanie dla grzejników z podłączeniem dolnym standardowym, bocznym lub krzyżowym. Dzięki odpowiedniej oprawie wizualnej, świetnie dopasuje się do każdego kaloryfera dekoracyjnego lub łazienkowego. Za wyprodukowanie zestawu odpowiada polska, renomowana marka Vario Term. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala na tworzenie wysokiej jakości produktów, które mogą służyć przez wiele lat.

Zestaw Elegant All in One składa się z:

  • zaworu termostatycznego z wkładką M30x1,5;
  • zaworu powrotnego/odcinającego;
  • zestawu maskującego składającego się z tulei oraz rozet; 
  • adapterów do standardowych instalacji: alupex 16x2 / miedź 15 mm;
  • głowicy termostatycznej Prestige.

Zestaw Elegant występuje w dwóch wersjach – prostej (rurki instalacyjne od podłogi) lub kątowej (najczęściej spotykana, rurki wychodzą ze ściany). Dużą zaletą zestawu jest jego uniwersalność, ale także bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Zawór termostatyczny montowany jest przy rurce zasilającej. Dzięki głowicy możliwa jest regulacja ciepła oddawanego przez grzejnik. 

Gwinty w zaworach są standardowe, w obydwu przypadkach wynoszą 1/2”, GW do strony instalacji oraz GZ do kaloryfera. Dzięki temu, nie będzie problemu z zamontowaniem ich do praktycznie dowolnego grzejnika. Warto zwrócić uwagę na bogatą możliwą kolorystykę zestawu instalacyjnego Elegant. Komplet można zamówić m.in. w kolorze czarnym matowym, piaskowym strukturalnym czy klasycznym białym. Gwarancja na zestaw udzielana jest na 3 lata.

AELGSO206C/FK/CU
2019-05-15