Opinie o Nas Grzejnik Dexter – Terma

Filtruj według

Cena
419 782
Producenci
Wysokość
860 1760
Szerokość
400 600
Głębokość
68 68
Moc
338 971
Rozstaw podłączeń dolny
357 557
Materiał
więcej... mniej
Filter

Najnowsze wpisy

Dexter

Grzejnik Dexter – Terma

Zdobywca prestiżowych nagród, jak Dobry Wzór 2012, Grzejnik Roku 2007 i 2009; niezwykle popularny wśród klientów na całym kontynencie; przedstawiamy grzejnik łazienkowy Dexter, który skradł już serca naprawdę wielu. Jego niezwykłość tkwi w bardzo uniwersalnej i wizualnie lekkiej formie, która w zaskakujący sposób dopasowuje się tak do modernistycznych, jak i całkowicie tradycyjnych aranżacji. Jeśli więc szukacie drabinki, która spełnia najwyższe standardy – właśnie ją znaleźliście.

Budowa grzejnika Dexter

Dexter ma formę drabinkową, czyli taką, która najlepiej sprawdza się w tak wymagających wnętrzach, jak łazienki i kuchnie. Wszystko za sprawą budowy, która umożliwia wygodne suszenie naprawdę sporej ilości ręczników. Całość wykonana jest z najwyższej jakości stali. Pionowe kolektory mają przekrój 36 x 40 mm, zaś poziome profile grzewcze – 30 x 10 mm. Te drugie łagodnie wygięte są w łuki, odciążając wizualnie całą kompozycję i dodając jej łagodności. Duża ilość dostępnych rozmiarów sprawia, że Dexter bez problemu dopasuje się do rozmaitych metraży wnętrz – od tych skromnych, po całkiem pokaźne.

Specyfikacja techniczna

Grzejnik łazienkowy Dexter dostępny jest z trzema rodzajami zasilania: wodnym, elektrycznym, oraz wodno – elektrycznym. Dzięki temu możecie dopasować go do własnych, indywidualnych potrzeb. Należy pamiętać, że obecność grzałki zapewni użyteczność modelu przez cały rok.

Maksymalne ciśnienie robocze drabinki wynosi 8 barów, zaś dopuszczalna temperatura jej pracy – 95 stopni Celsjusza.

Podłączenia standardowe: Z1, Z8, SX;

podłączenia opcjonalne: O8, O1, ZX;

grzejniki elektryczne: E8, E1.

Wykończenie powierzchni

Grzejnik łazienkowy Dexter może zostać zamówiony w jednym z 250 kolorów marki (lakierowanie proszkowe) lub z elegancką powłoką chromowaną (grzejniki chromowane zapewniają nieco niższą moc cieplną, niż warianty lakierowane).

Gwarancja:

  • 8 lat – wersja lakierowana,
  • 3 lata – wersja chromowana.
Pokaż więcej